Привітання Голови Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна з Днем народження Степана Ільковича Хмару

Сьогодні народився справжній патріот України, український політик, правозахисник, довголітній політв'язень радянських концтаборів, народний депутат України І, II та IV скликань, Голова Всеукраїнського комітету захисту політв'язнів (від 2001), Почесний громадянин Тернополя, Почесний член громадської організації «Українське юридичне товариство» — Степан Ількович Хмара.
З великою гордістю згадую ті важкі часи, коли ми разом працювали над створенням Конституції України. І зараз дуже прикро, що люди, які не мають жодного відношення до створення Основного Закону України, всілякими способами намагаються змінити Конституцію України.
Я мав честь разом із Степаном Ільковичем впродовж чотирьох років працювали в депутатській слідчій комісії Верховної Ради України з розслідування справи «Бласко», також плідно працювали в Комітеті з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, в тимчасовій слідчій комісії по вивченню політико-правової ситуації в Автономній Республіці Крим.
Будучи народним депутатом України Степан Ількович наполегливо домагався прийняття Декларації про державну незалежність і надання їй статусу конституційного закону, прийняття законів про службу українських юнаків в Україні, про конфіскацію майна КПСС/КПУ, департизацію державних установ і правоохоронних органів. Під час жовтневого страйку і голодування українських студентів на площі Жовтневої Революції (пізніше — Майдан Незалежності) в Києві першим із депутатів підтримав їх 13-деним голодуванням.
Трьома Указами Президента Степан Хмара отримав 3 нагороди:
1. 19 серпня 2006 року N 704/2006 було присвоєно звання Герой України за визначні особисті заслуги у боротьбі за відродження незалежності української державності, відданість ідеалам свободи і демократії;
2. 11 жовтня 2007 року N 961/2007 було нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого за безкомпромісність і твердість волі у виборюванні незалежності України та з нагоди 70-річчя від дня народження;
3. 25 листопада 2008 року N 1076/2008 було нагороджено орденом Свободи за громадянську мужність, самовідданість у боротьбі за утвердження ідеалів демократії та з нагоди Дня Свободи.
Партія захисників Вітчизни разом з Українською консервативною республіканською партією (УКРП) завжди, впродовж багатьох років відстоювали суверенітет, незалежність та цілісність України.
Висловлюю Вам, за Вашу невтомну працю сердечну вдячність і глибоку шану. Нехай все хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.
Щиро зичу Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, тепла і затишку в родині, щоб майбутні роки у Вашому житті залишили тільки світлі спогади, дарували радість, добро, надію і благополуччя, подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на благо рідної України! Мирного неба над головою!

Нехай Бог береже Вас та оберігає Ваших близьких і рідних!

З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]