З Днем народження Володимира Олександровича Яворівського!

Сьогодні народився справжній патріот України, український політик, письменник, борець за незалежність Української Держави — Володимир Олександрович Яворівський.
Яворівський Володимир Олександрович народився 11 жовтня 1942 року у селі Теклівка Крижопільського району Вінницької області. У 1964 році закінчив Одеський державний університет ім. І. Мечникова за спеціальністю українська мова та література.
Трудовий шлях розпочав на посаді редактора одеського радіо. Після переїзду до м. Запоріжжя працював у газеті «Запорізька правда» та редактором міського радіомовлення. Згодом працював кіносценаристом на телестудії у м. Львові.
Розквіт творчості Володимира Яворівського відбувся після переїзду до м. Києва, де він працював у газеті «Літературна Україна». Незабаром став завідувачем відділу прози і заступником головного редактора журналу «Вітчизна», пізніше – літературним консультантом і референтом Спілки письменників. У 1969 році прийнятий до Спілки журналістів України, у 1971 до Спілки письменників України. У 2001—2011 рр. був головою Національної Спілки письменників України. Упродовж 1996—1999 років – голова Комітету Державних премій України ім. Т. Шевченка. Народний депутат України, голова Комітету Верхової Ради з питань культури і духовності.

Ми разом з Вами завжди, впродовж багатьох років відстоювали суверенітет, незалежність та цілісність України.
Висловлюю Вам, за Вашу невтомну працю сердечну вдячність і глибоку шану. Нехай все хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.
Щиро зичу Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, тепла і затишку в родині, щоб майбутні роки у Вашому житті залишили тільки світлі спогади, дарували радість, добро, надію і благополуччя, подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на благо рідної України! Мирного неба над головою!
Нехай Бог береже Вас та оберігає Ваших близьких і рідних!
З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]