Привітання Голови Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна всіх правозахисників з Днем юристаВ незалежній Україні це свято було започатковано Указом Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року № 1022/97.
Юрист — це передусім особа, яка присвячує свою діяльність відстоюванню справедливості та дотриманню ідеалів правосуддя, захисту інтересів, честі та гідності всіх верств населення нашої держави. Це людина, наділена високими моральними якостями, гідний представник не тільки своєї професії, а й суспільства в цілому.
У день Вашого професійного свята хочу нагадати, що Конституція України має найвищу юридичну силу. Дуже прикро, що нинішня влада не знає цього і намагається всілякими способами змінити Основний Закон України. Вже рік ми говоримо про те, що в період війни, не можна змінювати Конституцію.
Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.
Ваш вибір професії – це шлях відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості.
Охорона прав і законних інтересів громадян, безкомпромісна боротьба з правопорушеннями, висококваліфіковане розв'язання різноманітних юридичних проблем — є змістом повсякденної діяльності юристів і разом з тим являється їх професійним обов'язком. Саме юристи, які мають ґрунтовні знання, відповідну професійну підготовку, високу правосвідомість, чітке розуміння своєї відповідальності за долю людей, наділені владними повноваженнями і здатні ефективно впливати на зміцнення законності і правопорядку у державі.
Необхідність виконання юристами своїх професійних повноважень, громадянського обов'язку ставить перед ними особливо високі вимоги до особистих якостей. У першу чергу юрист має глибоко усвідомлювати, що свою місію він виконує будучи наділений високою довірою суспільства і держави, а тому його висока порядність, чесність, безкорисливість, об'єктивність, вдумливий підхід до кожної деталі справи, постійне прагнення до самовдосконалення повинні бути невід'ємними рисами його натури.
Характерною ознакою відданості юриста своїй справі, професійної зрілості є загострене почуття справедливості. Для юриста це, насамперед, означає небайдужість до біди, нещастя інших людей, у тому числі і до таких, які через збіг складних життєвих обставин самі опинилися серед правопорушників. На відміну від інших громадян, юрист, саме завдяки своєму професійному хисту, спроможний не обмежуватися роллю спостерігача, а активно й ефективно домагатися відновлення порушених прав, встановлення справедливості. Зробити це — його професійний і громадянський обов'язок.

Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.
Щиро зичимо Вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої суверенної, незалежної, цілісної, недоторканої, демократичної, соціальної та правової держави — Україна.
Божого Благословіння Вам та Вашим близьким та рідним й пропоную встановити диктатуру Конституції разом...
З повагою, Юрій Кармазін.

Популярность: 2% [?]