Привітання Юрія Кармазіна з Днем Вчителя!

Це звання по праву належить людям, які вкладають свою душу в науку, віддають роки свого життя освіті, готують в майбуття нас, наших дітей. Закладають початкову основу дитячого світогляду все найкраще, найсвітліше, наймудріше, що знадобиться в подальших життєвих кроках. Саме вчитель, паралельно з батьками, дає дитині фундамент для впевненого та правильного її шляху. Вірні повчання, що прививають любов до всього живого, виховання людяності, почуттів, справедливості, відповідальності – це ті якості, які сьогодні знаходяться під загрозою зникнення від жорстокості сьогодення і навколишнього світу. І хто як не вчитель відроджує, несучи через все своє викладацьке життя, цей скарб, ділячись ним з кожною дитиною.
Через роки і відстані, перегортаючи сторінки своїх школярських, студентських днів і років, так хочеться сказати Вам, що навчання – це прихований скарб світу знань. Окреме, велике спасибі Вам, вельмишановні педагоги, за перші знання, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої гуманітарної цінності. Бо саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє Українського Народу, завтрашній день нашої Вітчизни. Ми назавжди залишатимемося вашими учнями!
Вчителі — вкладають свою душу в науку, віддають роки свого життя освіті, готують в майбуття нас, наших дітей. Закладають в початкову основу дитячого світогляду все найкраще, найсвітліше, наймудріше, що знадобиться потім в подальших життєвих кроках.
Я сам є сином вчительки, яка присвятила своє життя цій професії, подарувавши людству виховане, вивчене суспільство. Моя, нині покійна мама, вивчила не одне покоління, спостерігаючи з роками за їх успіхами та перемогами. Ця професія з великої літери і з великим історичним багажем знань, яких сьогодні не вистачає нашому молодому поколінню.
В день Вашого професійного свята, шановні вчителі, вихователі, шкільні педагоги, викладачі, професори та, науковці — всі, хто обрав своїм життєвим шляхом не легкий шлях наставника, щиро бажаю здоров'я й витримки, злагоди й любові. Зичу наснаги у Вашій важливій роботі, нових вагомих здобутків на освітянській ниві, успіхів у всіх справах, оптимізму і впевненості у завтрашньому дні.
Нажаль, сьогодні ця професія нехтується владою тим самим поставлена на межу неповаги і неактуальності. Аби повернути Україні і світу розумне суспільство, виховане покоління, достойних нащадків, потрібно провести повну державну «ревізію» у відношенні суспільства і влади до вчителя. Лише розумно проведена вчительська реформа поверне увагу до цієї професії, яка пов’язує минуле і майбутнє, зберігаючи ту основу, яка закладена з перших днів світоутворення.
В Партії захисників Вітчизни завжди сприяли і будуть сприяти, допомагали і будуть допомагати молоді в розвитку їх особистості, в збагаченні їх знань та розумової діяльності, виховували патріотизм, любов до нашої Вітчизни та повагу до Конституції України як до Основного Закону держави.
Тож хочу щиро привітати всіх, хто носить почесне звання вчителя. Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Бажаю Вам, дорогі вчителі, світлих та довгих років життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Впевнений, що наша Україна стане найзаможнішою й найосвіченішою країною світу
Божого Благословіння Вам та Вашим близьким та рідним.
З повагою, Юрій Кармазін.

Популярность: 1% [?]