В Україні сьогодні відзначають Всеукраїнський день дошкілля


В Україні сьогодні відзначають Всеукраїнський день дошкілля. Свято було встановлено згідно з резолюцією І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти і науки, що відбувся в 2011 році. Наразі в Україні забезпечення різнобічного розвитку дітей дошкільного віку відповідно до їх індивідуальних особливостей, культурних потреб спільно із батьками здійснюють більше 15 тисяч дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності. У системі дошкільної освіти працює понад 120 тисяч педагогічних працівників. Дошкільна освіта є однією з найважливіших сфер реалізації прав людини, забезпеченні рівних можливостей в отриманні якісної освіти. Адже, основа майбутньої особистості закладається у ранньому віці. Знання та уміння, набуті в дитинстві – це коріння, і чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті.
Хочу привітати всіх дошкільнят та їхніх батьків з цим святом.
Тож сьогодні, я від себе особисто, сердечно вітаю всіх громадян та бажаю міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя Вам та Вашим родинам!
Також хочу побажати, щоб наші державні мужі все ж таки задумалися над розвитком мережі дошкільних закладів, щоб не треба було діткам й їхнім батькам відстоювати в чергах до них, а з побори в цих захкладах нарешті побороли.
Нехай Господь Бог береже Вас та Ваших близьких.
З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]