Шановні сміляни, дорогі земляки!

Шановні сміляни, дорогі земляки!
В ці перші сонячні дні осені, я хочу привітати кожного жителя міста зі святом, побажати радості та любові в серці та в душі. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог, здоров’я та наснаги, стабільності та віри у своє місто та майбутнє нашої країни!
Маю великі сподівання та надії, що, мер міста та депутати міської ради докладають внутрішні зусилля, щоб життя нашого рідного міста було налагоджене, були знищені корупційні схеми, розпочати реформування економічної, соціальної сфери життя, промисловості міста, були захищені та відновлені історичні частини міста та пам’ятки.
Нехай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед нас, життя наповнюється душевним теплом, радістю і впевненістю у щасливому майбутньому.
Хай Сміла з гідністю відповідає на виклики сучасності та залишається гостинним для кожного, хто цінує його одвічну українську щедрість та щирість!
Нехай Господь Бог береже Вас і Ваші родини!
З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]