Привітання Юрія Кармазіна з Днем міста Одеси!


В перші дні осені, а саме 2 вересня, славне місто Одеса святкує — День міста. Сьогодні 225 роки з дня перейменування указом Катерини II селище Хаджибей в місто Одеса.
Одеса — унікальне місто з давньою історією і славними традиціями, гордість України, який завжди є молодим і прекрасним. Історія квітучої Одеси, сягає корінням у глибину століть, бачивши і війни, і перемоги, і кохання, і розчарування, і здивування, і посмішки, і сльози та відкриття.

Одеса — один з головних економічних центрів України, що поєднує в собі найбільший морський порт, розвинену промисловість, курортно-рекреаційний комплекс, транспортну, фінансову та соціальну інфраструктуру. Основними господарськими функціями, які виконує Одеса на рівні міжнародного поділу праці, є транспортна та зовнішньоторговельна. Місто є єдиним повністю сформованим в українському Причорномор'ї локальним територіально-виробничим комплексом. Місто забезпечене висококваліфікованою робочою силою, що володіє іноземними мовами. Це дозволяє розвивати в Одесі бізнес з високими стандартами та вимогами до трудових ресурсів.

Розвинена мережа автодоріг, розташування міста в близькості від річок Дунай, Дністер, Південний Буг і Дніпро, а також великі морські порти Одеса, Чорноморськ та Южне — у поєднанні з міжнародним аеропортом «Одеса» та залізницею створюють сприятливі умови для приймання, обробки, зберігання та транспортування вантажів, а також обробки потужних пасажиропотоків. Одеса є найбільшим морським портом України, в якому перевантажують зерно, нафтопродукти, метали тощо. В Одесі працюють понад 460 спільних підприємств з іноземним капіталом. Їх кількість неухильно зростає.
Одеса є великим портом України та має два портові міста-супутники — Чорноморськ (на Сухому лимані) та Южне (на Григорівському лимані

Одеський клімат вирізняється м'якістю та великою кількістю сонячних днів. Влітку, завдяки бризам, навіть у спекотні дні тут комфортніше, ніж у прилеглих степах. Лікувальні грязі лиманів та мінеральні джерела приваблюють до Одеси багато охочих відпочити. Курортна зона Одеси простягнута на десятки кілометрів уздовж берега та лиманів і є однією з найстаріших та найпопулярніших у країні. Популярність має Куяльницький лиман — унікальна природна лабораторія з лікувальною солоною водою та муловими грязями. Куяльник є одним з найстаріших грязьових курортів у країні.
В ці перші сонячні дні осені, я хочу привітати кожного одесита зі святом, побажати радості та любові в серці та в душі. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог, здоров’я та наснаги, стабільності та віри у своє місто та майбутнє нашої країни!
Маю великі сподівання та надії, що, мер міста Одеси та депутати міської ради докладають внутрішні зусилля, щоб життя нашого рідного міста було налагоджене, були знищені корупційні схеми, розпочати реформування економічної, соціальної сфери життя, промисловості міста, були захищені та відновлені історичні частини міста та пам’ятки.
Нехай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед нас, життя наповнюється душевним теплом, радістю і впевненістю у щасливому майбутньому.
Хай Одеса з гідністю відповідає на виклики сучасності та залишається гостинним для кожного, хто цінує його одвічну українську щедрість та щирість!
Нехай Господь Бог береже Вас і Ваші родини!
З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]