Найщиріші вітання Юрія Кармазіна з нагоди Дня народження Голови Полтавської обласної організації Партії захисників Вітчизни

Сьогодні народився справжній патріот України, Голова Полтавської обласної організації Партії захисників Вітчизни – Микола Миколайович Гордієнко.
Знаючи Вас як справжнього патріота, полковника, громадського діяча, маючи честь впродовж багатьох років плідно розвивати Партію захисників Вітчизни, хочу побажати нев’янучого козацького здоров’я, життєвої сили та творчого натхнення, здійснення всіх задумів, мрій та сподівань у Вашій багатогранній роботі, тепла і затишку в родині, щоб майбутні роки у Вашому житті залишили тільки світлі спогади, дарували радість, добро, надію і благополуччя, подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на благо рідної України!
Висловлюю Вам, за Вашу невтомну працю сердечну вдячність і глибоку шану. Нехай все хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.
Неодноразово Микола Гордієнко був нагороджений Партійною відзнакою, двома срібними нагрудними значками з Гербом Партії захисників Вітчизни, грамотами та подяками за свою партійну та громадську діяльність, заслуги перед Українським Народом та Україною.
Високо ціную Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед українців, близьких та рідних Вам людей.
Ваша душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота за людей, чуйність і доброзичливість у людських взаємовідносинах служать прикладом для наслідування.
Мирного неба над головою!
Нехай Бог береже Вас та оберігає Ваших близьких і рідних!
З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]