Привітання з Днем народження Костянтина Івановича Мусейка

Сьогодні народився справжній патріот України, волонтер, правозахисник — Костянтин Іванович Мусейко.
Саме завдяки зусиллям Костянтина Івановича було зірвано прапор ворожої ДНР, після чого був захоплений в полон. Само з його пальців зрізали перстень, ламали ребра, різали ножем. Але після звільнення з полону Костянтин Іванович не зупинився, не впав духом і розпочав боротьбу із сепаратистами з новими силами.
Окрім того, Костянтин Іванович усіма зусиллями бореться з корупцією не тільки в Новогродівці, де він проживає, але й на території всієї Донецької області та України загалом.
Висловлюю Вам, за Вашу невтомну працю сердечну вдячність і глибоку шану. Нехай все хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.
Високо ціную Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед українців, близьких та рідних Вам людей.
Ваша душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота за людей, чуйність і доброзичливість у людських взаємовідносинах служать прикладом для наслідування.
Щиро зичу Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, тепла і затишку в родині, щоб майбутні роки у Вашому житті залишили тільки світлі спогади, дарували радість, добро, надію і благополуччя, подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на благо рідної України! Мирного неба над головою!
Нехай Бог береже Вас та оберігає Ваших близьких і рідних!
З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]