Сьогодні народився справжній Патріот Украіни

Сьогодні народився справжній патріот України, заступник Голови Меджлісу невиїзд Ільмі Умеров.
Ільмі Умеров народився в радгоспі Ахунбабаєва Ташлакського району Ферганської області УзРСР. У 1980 році закінчив Андижанський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». З 1981 по жовтень 1984 року працював лікарем в медичному об'єднані міста Маргілан, після чого переїхав до Краснодарського краю, де мешкав до червня 1988 року та працював лікарем-анестезіологом-реаніматологом в Центральній районній лікарні Кримська.

У 1988 році повернувся на історичну Батьківщину предків у Бахчисарай. З вересня 1990 року по червень 1992 року працював інженером кооперативу «Достлук». Згодом обійняв посаду директора ВАТ «Ельмаз». У травні 1994 року обраний депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, увійшов до постійної комісії з національної політики та проблем депортованих громадян. З жовтня того ж року і до січня 1997 виконував роль віце-прем'єра Уряду Криму, з січня по червень 1997 — заступник голови Ради Міністрів Автономної Республіки.

У 1997 році в Ізмірі (Туреччина) був обраний головою Всесвітньої асамблеї тюркських народів. Обіймав цю посаду до 1999 року. З січня 2000 по травень 2002 року — заступник голови Бахчисарайської районної державної адміністрації. З травня 2002 по червень 2005 працював заступником Голови Верховної ради АР Крим. В 2003 році Ільмі Умерову було присвоєно звання Заслуженого працівника органів самоврядування АР Крим, а у квітні 2005 року він був нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня. В 2004–2005 роках був довіреною особою кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка по ТВО № 10.

З 5 липня 2005 року Ільмі Умеров обіймав посаду голови Бахчисарайської районної державної адміністрації. Під час анексії АР Крим та Севастополя Росією навесні 2014 року Умеров у офіційній заяві оголосив, що не визнає сепаратистів та закликав громадян не йти на референдум 16 березня[1]. Після протизаконного переходу Криму під юрисдикцію Росії певний час продовжував виконувати обов'язки голови РДА, однак 19 серпня 2014 року написав заяву на звільнення за власним бажанням, пояснивши своє рішення «відсутністю можливості виконувати роботу в умовах, що змінилися та вимагають порушення власних понять і життєвих принципів». Згодом він зазначив, що пішов на цей крок, не бажаючи присягати Росії як держслужбовець.

Умеров неодноразово отримував пропозицію переїхати на материкову частину України та продовжити повноцінну роботу в політичній сфері, однак вирішив відмовитися, аби боротися за відновлення статусу півострова зсередини. Через проблеми зі здоров'ям (хвороба Паркінсона) змушений був узяти російський паспорт задля оформлення пенсії, адже щомісяця їздити в Україну йому було не під силу. Проте, за словами самого Ільмі Рустемовича, окрім оформлення пенсії новим паспортом ніде більше не користувався, надаючи перевагу українським документам.

Висловлюю Вам, за Вашу невтомну працю сердечну вдячність і глибоку шану. Нехай все хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.
Щиро зичу Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, тепла і затишку в родині, щоб майбутні роки у Вашому житті залишили тільки світлі спогади, дарували радість, добро, надію і благополуччя, подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на благо рідної України! Мирного неба над головою!

Нехай Бог береже Вас та оберігає Ваших близьких і рідних!
Вірю, що наступний Ваш день народження будемо зустрічати в Українському Криму, під Українськими та Кримськотатарьскими прапорами.
З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]