Щиросердно вітаю Вас з професійним святом – Днем високомобільних десантних військ (ВДВ)

Десантники завжди були і залишаться головним носієм бойової могутності незалежної Української держави. Вірність військовому обов’язку, Українському народові та любов до своєї професії – ці найкращі якості завжди були і залишаться притаманними військовослужбовцям ВДВ.
Я високо ціную вашу відданість виконанню свого обов’язку, патріотизм, професіоналізм, мужність і відповідальність. Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої єдиної, незалежної держави.
Навіть у найскладніших умовах, а зараз в умовах війни, Ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.
Члени Партії захисників Вітчизни всіма своїми силами з усієї України з перших днів збройної агресії РФ на сході України підтримують наших захисників всім, чим можемо. Також, багато членів Патрії приймають активну участь в бойових діях та протистоять збройній аргесії РФ на сході України, захищають честь і гідність всього Українського народу та відстоюють цілісніть, суверенність та незалежність нашої України.
Тож дозвольте привітати усіх, хтo зі збрoєю в руках стoїть на стoрoжі України. Ви стали спадкoємцями висoкoї слави Українськoгo кoзацтва, герoїв визвoльних змагань і перемoжців фашизму. Мужність і прoфесіoналізм, виявлені українськими сoлдатами у хoді мирoтвoрчих oперацій, вже здoбули мoлoдoму українськoму війську пoвагу і вдячність у світі. Тож і надалі з честю вукoнуйте свій oбoв’язoк перед Вітчизнoю, надійнo захищаючи мир і спoкій Українськoгo нарoду. Сьогодні це свято набуло особливого значення, адже Ви ціною власного життя захищаєте нашу рідну землю від окупантів.

Добра Вам, родинної злагоди, здоров'я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні.

Нехай Господь Бог оберігає Вас, Вашу родину та нашу країну!

Слава Україні! Слава Героям України!

З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]