Вічна пам'ять Івану Євгеновичу Морщавці — людині з великої літери!


Пройшов вже рік. На 72 році життя після тривалої хвороби пішов із життя Іван Євгенович Морщавка – Людина з великої літери, справжній патріот, депутат Енергодарської міської ради 5 скликань, міський Голова Енергодару (2005—2006) , правозахисник, борець за правду й справедливість, козак.
За свою плідну працю впродовж 20-ти років Іван Євгенович ееодноразово був нагороджений Партійною відзнакою, двома срібними нагрудними значками з Гербом Партії захисників Вітчизни, грамотами та подяками за свою партійну, правозахисну та громадську діяльність, заслуги перед Українським Народом та Україною.
Все своє життя Іван Євгенович присвятив боротьбі з корупцією, зокрема, викрив схему зловживання керівництвом Запорізької АЕС та НАЕКУ «Енергоатом», в результаті чого економіці держави нанесені мільярдні збитки, а також викрив реальні загрози по виник¬ненню незворотніх аварійних ситуацій з непередбаченими наслідками гірших ніж після катастрофи на Чорнобильській АЕС.
І саме влада, правоохоронні органи, суди стали причиною його смерті, розпочавши перслідування та репресії щодо Івана Євгеновича, відкриваючи надумані кримінальні справи, кидаючи до буцегарні за його незламність та вольовий характер.
До останнього дня свого життя Іван Євгенович віддавав всі свої сили, всі знання для захисту прав малозабезпечених, дітей, пенсіонерів, приймаючи участь в судових засіданнях, представляючи інтереси в органах державної влади.
Іван Євгенович був і назавжди залишиться для нас взірцем справжнього українця, патріота, відданого безкомпромісній боротьбі за людську гідність, свободу думки, слова і віри, за суверенну, єдину, неподільну Україну.
Для кожного, хто його знав, він залишиться у пам'яті сильною та яскравою особистістю.
Добро залишає свій слід навічно в душах і серцях.
Центральна Рада Партії та Голова Партії Юрій Кармазін висловлюють щирі співчуття рідним, близьким.
Світла пам’ять про справжнього патріота України назавжди залишиться в наших серцях.
Поховають Івана Євгеновича 6 липня 2018 року о 12 годині в місті Енергодар Запорізької області.

Популярность: 1% [?]