До відома всіх, хто прагне Миру, Єдності та Народовладдя в Україні

Шановні українці! Доля нашої матері-України, її територіальна цілісність і суверенітет під загрозою. Кожного дня проливається кров наших дітей, синів, батьків, друзів на війні з Російською Федерацією. Внутрішій фронт відкритий на теренах всієї України, де тарифним геноцидом, низьким рівнем пенсій та соціального забезпечення, дороговизною ліків нищиться інша частина населення. Ми стаємо бідніші після розкрадань владною бандою, але ми казково багаті! У нас є голос! У нас є честь! Є історична Українська пам’ять, є Україна. У кожного покоління є свій Сталінград, свої Крути. Для нас із Вами — це не допускати більше злочинців до влади, зберегти Україну дітям. Щоб подолати ці несправедливості, треба разом перемогти на виборах! Тому я згодився на пропозицію Смілянських, Черкаських і Кам’янських громадських організацій представляти наш славний козацький край в Верховній Раді України. Мене не було в Парламенті 7 років. Я не хотів туди повертатись. Але «діяльність» попередніх двох скликань Парламенту змушують мене не допустити подальше знищення України та українського Народу.
У нас відсутні олігархи та бізнесмени, а наша команда — видатні громадські діячі, герої Майдану і Визвольної війни, іменуємої сьогодні як АТО\ООС, науковці, ветерани праці, вчителі, лікарі, фермери, журналісти, студенти, поети, козаки, чесні, порядні люди з різних куточків нашої країни, які прагнуть Миру, Справедливості, Єдності, Народовладдя, Гідного Життя та повного викорінення корупції та олігархату, внаслідок чого відсутні кошти для того, щоб донести Народу, що я вступаю у виборчі перегони. Я як правозахисник захищав волонтерів, громадських діячів, добровольців, військових, вчителів безкоштовно.
Мої однодумці зібрали частину коштів, які необхідні для внесення застави в ЦВК і ведення передвиборчої кампанії, але цих коштів явно недостатньо.
До відома всіх, хто прагне Миру, Єдності та Народовладдя в Україні, небайдужий до долі України, долі наших нащадків, яка прямо залежить від дії очільників держави, хто бажає підтримати мене, хочу повідомити реквізити для добровільних внесків від фізичних осіб.

Одержувач: Кармазін Юрій Анатолійович
Код ЄДРПОУ: 14360570
№ рахунку: 29244825509100
Банк: Приват Банк
МФО 305299

Номер карти ПриватБанку: 5168745320929513

Призначення платежу: добровільна фінансова допомога.
Я прошу всіх своїх друзів, знайомих і просто небайдужих людей допомогти розірвати замкнене коло української політики, коли тільки гроші вирішують рейтинг, доступ до радіо та телебачення, газет, сайтів.
Віримо, що і не маючи значних коштів, ми здатні протистояти олігархічним кланам.
Разом ми побудуємо Сильну, Незалежну, Єдину Українську Державу!

Популярность: 1% [?]