Привітання Партії захисників Вітчизни з Міжнародним днем друзів


В цей день, День друзів, Партія захисників Вітчизни вітає всіх своїх однопартійців, друзів, однодумців та весь Український Народ з побажаннями прекрасного та бадьорого настрою, любові та побільше мати надійних і вірних друзів.
На своїй 65-й сесії Генеральна Асамблея ООН в резолюції № 65/275 від 27-го квітня 2011-го року, за даними проекту DilovaMova.com, оголосила день 30-те липня офіційним Міжнародним днем дружби. На сторінках національних та міжнародних календарів є безліч доказів уваги до цінності понять «дружба» і «довіра». На дружбі й довірі, які йдуть рука об руку, побудовано практично все в нашому світі і хоч такого роду взаємини можуть здатися в деяких випадках досить незначними, вони все ж є нічим не замінними і бажаними більшістю з нас.
Майже у кожної людини на Землі є друзі. Але не кожен замислювався над тим, що таке дружба. А дарма, адже справжню, міцну дружбу можна виявити не часто. Потрібно вміти бути другом. Тільки тоді варто розраховувати на дружню допомогу і підтримку.
Дружба — це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу, у будь який час та ніколи не буде байдужим до вас. Немає більш надійної людини, ніж друг, щоб зберегти якусь важливу таємницю.
Дружба — це одне із найпрекрасніших почуттів, дарованих людині. Дружба — це вияв людського життя. Лише людина вміє товаришувати, співчувати та розраджувати. Питання полягає тільки в тому, чи вдається їй це робити по-справжньому, щиро, від усієї душі. Якщо так, то цю людину можна назвати справді щасливою. Кажуть, справжня дружба не знає кордонів, обмежень у відстані, у віці. Уміння радіти з успіху інших, підтримувати, розраджувати, допомагати, розуміти — ось що таке дружба по-справжньому. Це справжнє багатство — мати таких друзів, які розуміють тебе, розділяють твої думки, інтереси та уподобання. Так чудово проводити свій вільний час разом із друзями. Можна зустрітися, прогулятися вулицями рідного міста. А можна просто поспілкуватися, поговорити про різноманітні новини та багато чого іншого. Але дружба багато чого вимагає, бо вона пов'язана з відповідальністю. Адже, щоб по-справжньому відчувати стан, настрій свого друга, йому обов'язково треба приділяти увагу, хоча б просто мати для цього час.
Дружба багато на що здатна, вона може творити справжні дива. І якщо більше людей матимуть добрих друзів, то світ стане набагато кращим і яскравішим, на всій планеті запанують мир та злагода.

Популярность: 1% [?]