Шановні кияни, прийміть щирі привітання з Днем Києва


В останні вихідні весни, кожного року у травні, жителі та гості столиці святкують День Києва!
Київ — унікальне місто з давньою історією і славними традиціями, гордість України, який завжди є молодим і прекрасним. Історія нашої рідної, квітучої столиці, сягає корінням у глибину століть. За більш ніж 1500 років свого існування Київ пережив багато. Він бачив війни, перемоги, кохання, розчарування, здивування, посмішки, сльози, відкриття.
Київ — це велична та древня архітектура, сучасний мегаполісний розвиток, старовинні вулички, квітучі каштани, буйство парків і садів, нічні вогні та схили Дніпра Але головна прикраса української столиці — це люди, які тут живуть — добрі, щирі, чуйні та працелюбні, які забезпечують його економічний і культурний розвиток, вони з радістю простягнуть руку допомоги ближньому та щиро привітають іноземних гостей.
В цей весняний день, я хочу привітати кожного киянина зі святом, побажати весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими і коханими. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог, здоров’я та наснаги, стабільності та віри у своє місто та майбутнє нашої країни!
Ми повинні збудувати найкращу європейську столицю.
Нехай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед нас, життя наповнюється душевним теплом, радістю і впевненістю у щасливому майбутньому.
Хай Київ з гідністю відповідає на виклики сучасності та залишається гостинним для кожного, хто цінує його одвічну українську щедрість та щирість!

Нехай Господь Бог береже Вас і Ваші родини!

З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]