Сьогодні вся Україна святкує День Святого Миколая Чудотворця

Шановні співвітчизники, щиро вітаю Вас та всю Україну з Днем Святого Миколая Чудотворця. Це наше свято, добре і щасливе, яке єднає всіх нас в єдину і велику українську родину! . Воно дарує вірі в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в наші душі почуття надії.
Святий Миколай – один із найбільш шанованих християнських святих, з ім'ям якого пов'язані милосердя, співчуття, справедливість та щедрість. Його здавна вважають покровителем дітей та бідних, тих, хто найбільше потребує любові та турботи.
Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Святого Миколая загадати бажання, але воно має неодмінно бути добрим та доброзичливим – то Святий його обов’язково виконає. Усе життя Св. Миколая – це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Він покровитель землеробства і скотарства, господар земних вод, заступник від бід і напастей, помічник у найважчих справах і обставинах. Він швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди. Чудес його не злічити. Усе життя Чудотворця було позначено любов’ю до ближнього. Навіть смерть не перервала його благодатних справ, його чудеса звершаються повсякчас.
В день цього святителя і подвижника хочеться побажати всього, з чим асоціюється цей святий: милосердя, завзятості, терпіння. Будьте добрі і уважні один до одного, адже найпростіше благе діло це маленьке диво.
У цей день Святий Микола ближче до нас як ніколи! У цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання. Тільки молиться і просити потрібно щиро, від усієї душі, з жаром люблячого серця в кожному слові нашому!
Я дуже хочу, щоб Святий Миколай приніс мир у наші домівки та серця, злагоду й благополуччя, великої духовної благодаті, здоров’я і щасливу долю, оберігав всіх нас протягом всього життя.
Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань!
Хай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Миколая!
Щиро вірю, що Св. Миколай збереже наших солдатів, Україну та весь Український Народ, а збройна агресія РФ проти України припиниться та Україна залишиться незалежною, суверенною, демократичною, цілісною державою в тому складі, в якому вона здобула свою незалежність.
Миру, щастя, добра й злагоди Вам та Вашим родинам!

З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]