Сьогодні весь Український Народ вшановує пам’ять жертв політичних репресій

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня.
День пам'яті жертв політичних репресій встановлений з метою належного вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.
День пам’яті жертв політичних репресій започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.
Заради відродження національної пам'яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства потрібно вшанувати пам’ять репресованих українців та передати історію про їх біль наступним поколінням українців.
Партія захисників Вітчизни завжди виступала проти будь-яких проявів насильства проти людства та політичних репресій.
Партія захисників Вітчизни завжди відстоювала принципи справедливості, законності, рівності, вільності, конституційності, верховенства права, захищає права своїх громадян та виступає за цілісніть і неподільність України.
Разом з усіма громадянами України схиляємо голову перед пам'яттю десятків тисяч невинних жертв.

Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]