Партія захисників Вітчизни щиро вітає всіх з Всесвітнім днем вишиванки

Всесвітній день вишиванки відзначається третього четверга травня місяця кожного року. Це міжнародне свято, яке зберігає споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого Українського одягу. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок.
Вишиванка — витвір мистецтва, кожен візерунок, орнамент і символіка мають свій особливий зашифрований сенс, це відображення думок і настроїв, сподівання на кращу долю, прояв патріотизму, носій Українських традицій.
Вишиванка — це також наша історія, наша незалежність та єдність всього Українського Народу.
З давніх часів і до наших днів – це сильний оберіг, який містить сакральні символи та енергетику вишивальника. Це був і є найкращий магічний захист для воїнів на війні.
Це найбільш святковий і водночас найбільш повсякденний одяг. Вишиванка доречна як і у день весілля, так і звичайного робочого дня.
Це одна з небагатьох одеж, чий візерунок красивий на будь якому кольоровому полотні.
Це єдиний одяг, котрого налічується більше 100 видів і стільки ж технічних прийомів вишивання.
Це одяг, де кожен колір має своє окреме значення. Червоний – колір любові та енергії. Чорний – закритості, поглинання. Синій – колір води, або жіночого начала. Блакитний, рожевий та зелений – кольори духовного спектру. Фіолетовий – колір благодаті. Білий – кохання і невинності. Жовтий – це колір радості. Вишневий, коричневий та помаранчевий – кольори, які не домінують. Їх використовують як кольори-акценти.
У Вишиванці втілені прагнення до миру, праці, краси та багатства рідної землі, також вона як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Вишиванка свідчить про незалежність, суверенність, демократичність та цілісність нашої єдиної держави – України.
Партія захисників Вітчизни завжди підтримувала і буде підтримувати нашу історію, культурний розвиток українців та України, патріотизм та Єдність Українського Народу.
Нехай це свято додасть нашій державі наснаги, впевненості у найкращому майбутньому, надихає до нових успіхів у добрих справах в ім’я процвітання нашої Батьківщини та МИРУ.
Зі святом! Слава Україні! Слава Українському Народу!

З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]