Найщиріші вітання Юрія Кармазіна з Днем українського добровольця!


Дорогі співвітчизники, прийміть щирі вітання зі святом оборонців та визволителів нашої рідної землі – Днем українського добровольця!
Немає більш священної місії на землі, ніж захист і служіння рідній Україні. Ми низько вклоняємося тим, хто проявив героїзм і мужність на полях бою, хто ніс важку службу і хто стоїть на сторожі спокою і незалежності України.
Для того, щоб бути справжнім захисником, потрібно мати не тільки зброю і силу, але також хоробре, добре і чесне серце. Мужність і честь, стійкість і вірність необхідні в служінні Вітчизні не тільки зі зброєю в руках, але і в повсякденній праці по зміцненню її могутності.
День українського добровольця — це день перемог і мужності, день твердості і сили. І саме зараз, в ці для нас важкі дні, це свято набирає особливого значення для Українського Народу та України, оскільки, Ви захищаєте Україну, її суверенітет, цілісність та недоторканість Рідної Землі, а також честь і гідність нашого Народу.
День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, який відзначається 14 березня щорічно.

Згідно Конституції України, захист суверенітету та територіальної цілісності, забезпечення економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського Народу.
Партія захисників Вітчизни, як і кожен із Вас, продовжує важливу справу захисту інтересів Народу і нашої Держави. І прикладом для нас є Ваше сумлінне служіння Україні. Ви уособлюєте в наших очах найкращі людські риси – честь, достоїнство і патріотизм.
Члени Партії захисників Вітчизни всіма своїми силами з усієї України з перших днів збройної агресії РФ на сході України підтримують наших захисників всім, чим можемо. Також, багато членів Патрії приймають активну участь в бойових діях та протистоять збройній аргесії РФ на сході України, захищають честь і гідність всього Українського народу та відстоюють цілісніть, суверенність та незалежність нашої України.

Від щирого серця хочемо подякувати нашим Героям України за Вашу мужність, стійкість, сміливість та патріотизм.
Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Труднощі, що зустрічаються на Вашому шляху, будуть завжди легко долатися. І після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на Вас завжди чекає затишна гавань.
Міцного здоров’я Вам, дoбра у рoдинах, успіхів та надійного тилу! Бажаю всім нам миру і спoкoю на всій Українській землі.

Слава Україні! Слава Героям України!

З повагою, щиро
Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]