Сьогодні День спеціаліста військово-соціального управління Збройних Сил України


Шановні працівники військово-соціального управління Збройних Сил України, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!
Згідно наказу Міністра оборони України Михайла Єжеля № 303 від 3 червня 2011 року “Про встановлення Дня спеціаліста військово-соціального управління Збройних Сил України”, враховуючи важливу роль органів соціально-психологічної та виховної роботи в підвищенні боєздатності Збройних Сил України, підтриманні військової дисципліни, організації морально-психологічного забезпечення життєдіяльності військ, військово-соціальної діяльності та з метою виховання патріотизму, здійсненні військово-патріотичного виховання особового складу, підтримці престижу військової служби, вірності військовим традиціям, встановлено День спеціаліста військово-соціального управління Збройних Сил України, який відзначається щорічно 30 січня.
Органи соціально-психологічної та виховної роботи Збройних Сил України є невід’ємною частиною цілісного військового організму, а діяльність спрямована на підвищення боєздатності Збройних Сил України, укорінення в суспільстві позитивного іміджу всієї української армії. Вони реалізують завдання з організації гуманітарного та соціального забезпечення діяльності Збройних Сил України, відповідають за організацію виховної роботи та планування, морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування Збройних Сил України, профілактиці правопорушень в армійському середовищі, здійснюють моніторинг морально-психологічного стану особового складу військ і стану військової дисципліни.
Тож, в цей день, хочу привітати всіх працівників органів соціально-психологічної та виховної роботи Збройних Сил України та бажаю міцного здоров’я Вам, добра у родинах, успіхів та надійного тилу! Нехай нарешті наступить мир і спoкій на всій Українській землі.
Слава Україні! Слава Героям України!
З повагою, щиро
Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]