Привітання з Днем народження Василя Володимировича Кізку

Сьогодні народився справжній патріот України, заслужений журналіст України, письменник, волонтер, правозахисник — Василь Володимирович Кізка.

Саме завдяки зусиллям Василя Володимировича було зібрано кошти вже на чотири тепловізори та майже щодня відправляються продукти харчування, ліки, одяг, обладнання нашим захисникам на Сході України. Окрім того, Василь Кізка усіма зусиллями бореться з корупцією не тільки в Ямпільському районі, де він проживає, але й на території всієї Вінницької області та України загалом.

Висловлюю Вам, за Вашу невтомну працю сердечну вдячність і глибоку шану. Нехай все хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.

Високо ціную Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед українців, близьких та рідних Вам людей.

Ваша душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота за людей, чуйність і доброзичливість у людських взаємовідносинах служать прикладом для наслідування.

Щиро зичу Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, тепла і затишку в родині, щоб майбутні роки у Вашому житті залишили тільки світлі спогади, дарували радість, добро, надію і благополуччя, подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на благо рідної України! Мирного неба над головою!

Нехай Бог береже Вас та оберігає Ваших близьких і рідних!

З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]