Зі святом Святого Василя

Шановні співвітчизники!
Вітаю усіх християн зі святом Святого Василя! Це одне із трьох Великих зимових свят: Різдво, свято Святого Василя й Водохреща. Святитель Василь Великий, поряд із святителем Миколаєм Чудотворцем, здавна користувався особливим шануванням у середовищі східнослов’янського віруючого люду.
Василій Великий стяжав у Господа дар провидіння й чудотворінь. Відомо багато випадків чудесних зцілень, здійснених святителем Василем Великим. Сила молитов святого Василя була на стільки велика, що він міг просити у Господа прощення грішнику, що зрікся Христа, змусивши його щиро покаятися.
Нехай Святий Василь принесе частинку святості, добра і милосердя до Вашої оселі і Вашого життя!
Я дуже хочу, щоб Святий Василь приніс мир у наші домівки та серця, злагоду й благополуччя, великої духовної благодаті, здоров’я і щасливу долю, оберігав всіх нас протягом всього життя.
Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань!
Хай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Василя!
Щиро вірю, що Св. Василь збереже наших солдатів, Україну та весь Український народ, а збройна агресія РФ проти України припиниться та Україна залишиться незалежною, суверенною, демократичною, цілісною державою в тому складі, в якому вона здобула свою незалежність.
Миру, щастя, добра й злагоди Вам та Вашим родинам!
З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]