ЧЕРВОНИЙ ТЕРОР ДЛЯ УКРАЇНИ ЩЕ НЕ ЗАКІНЧИВСЯ! Це треба знати, щоб ніколи не забути!


11 січня 1918 року почалась розправа над Україною і всім українським, війська людожера-наркомана Муравйова зайшли в Харків...
З того моменту насильство і терор стали основними методами утвердження в Україні Радянської влади. Арешти і позасудові розстріли політичних опонентів під приводом боротьби з контрреволюціонерами стали звичним, «побутовим явищем» радянської дійсності.
Дії червоногвардійців в Україні відрізнялися особливою жорстокістю. Наприклад, Харківське ЧК використовувало скальпування і «знімання рукавичок з кистей рук», в Полтаві і Кременчуці священнослужителів саджали на кіл. У Катеринославі застосовували розп'яття й побиванння каменями, в Одесі офіцерів прив'язували ланцюгами до дощок, вставляючи в топлення й смажачи, або розривали навпіл колесами лебідок, або опускали по черзі в казан з окропом й у море
26 січня 1918 року до Києва вступила 10 тисячна орда Михайла Муравйова, почався червоний терор. При штурмі міста застосовувалися отруйні гази, був проведений масовий артобстріл (до 15 тис. снарядів), в результаті якого було зруйновано будинок Грушевського. За наказом Муравйова, більшовицькі війська розстріляли у Києві близько 5 тис. мирних жителів, тероризували громадян УНР, був убитий київський митрополит Володимир.
У січні 1918 р. очолював більшовицькі частини, які брали участь у захопленні Харкова, Полтави і Києва, командувач червоними військами у бою під Крутами.
19 січня увійшов до Полтави, де розігнав міськради, запровадив ревком; наказав розстріляти 98 юнкерів і офіцерів місцевого юнкерського училища.
4 лютого 1918 р. у Дарниці під Києвом видав наказ про «безпощадне знищення всіх офіцерів, гайдамаків, монархістів, усіх ворогів революції».

На початку березня 1918 провів акцію із захоплення найбагатших одеситів та обміну їх на 10 мільйонів карбованців на потреби Червоної армії. Муравйов оголосив у Одесі військовий стан, наказав знищити всі винні склади, розігнав міську думу; наказав вилучити всі гроші з банків і з кас усіх підприємств, навіть ті, що призначались для виплати зарплат робітникам. 9 березня запровадив військово-революційні трибунали. 11-12 березня наказав сухопутним частинам і кораблям флоту Одеської радянської республіки «відкрити вогонь усіма гарматами по буржуазній і національній частині міста та зруйнувати її.»
За даними дослідника Савченка В. А., під час знаходження Муравйова в Києві по місту їздив броньовик з написом «Смерть українцям!».
«28 січня Дума запросила примирення. У відповідь я наказав душити їх газами. Сотні генералів, а може й тисячі, були безжалісно вбиті…» — вихвалявся Муравйов пізніше.
Муравйов був запеклим противником «українізації». За спогадами Полетики, «портрети Шевченка зривали зі стін і топтали ногами. Говорити на вулицях українською мовою, носити вишиванку або мати чоботи стало небезпечно».

«Червоний» терор був націлений на викорінення нашого народу.
Червоний терор тримався на КДБ. Ця служба так і не віджила себе. Методи, робота, стратегія, права в них ті самі, що і раніше. Вони вважають себе над-людьми, які керують долями, можуть змістити і пригнобити, збирають компромат на кожного…
Як і раніше, ці структури безкарно розстрілюють народ, який виходить на протести. Хто покараний за масові вбивства на майдані? Ніхто! Як ніхто не відповів за масові вбивства нквд-шниками і кгб-шниками…
Однак, жоден з олігархічних «чесних» телевізійних каналів не згадує цю дату, не показує суспільству ті звірства, які відбуваються й наразі, через 100 років.
Ми всі знаємо, що червоний терор нісся десятиліттями смертельним смерчем по країні...
Жертв червоного терору було не злічити. Мільйони…
Пам'ятаймо і робімо висновки,друзі!Царство небесне убієнним російськими вбивцями.

Популярность: 3% [?]