Привітання Юрія Кармазіна з Різдвом Христовим


Шановні друзі!
Сердечно вітаю Вас з великим християнським святом – Різдвом Христовим!
Різдво Христове – це свято, завдяки якому небо відкрилося для людини, а народжене у Вифлеємі Немовля закликає нас творити діла милосердя і любові.
Підносячи подяку Богові, просимо, щоб Він зберіг нас в єдності, однодумності та братолюбстві, приніс мир на нашу землю.
Молимось, щоб Господь дарував всім нам здоров’я та добробут, благословляв на нові здобутки і оберігав від усілякого зла.
Попросимо Господа здоров’я кожному із захисників нашої Вітчизни, які проявлють героїзм і мужність на полях бою, хто ніс важку службу у мирний час і хто стоїть на сторожі спокою і незалежності України та героїчно, самовіддано, з честю виконуючи свій обов’язок перед Вітчизною, захищають нашу Державу від окупанта та внутрішніх ворогів. Немає більш священної місії на землі, ніж захист і служіння рідній Батьківщині. Для того, щоб бути справжнім захисником, потрібно мати не тільки зброю і силу, але також хоробре, добре і чесне серце. Мужність і честь, стійкість і вірність необхідні в служінні Україні не тільки зі зброєю в руках, але і в повсякденній праці по зміцненню її могутності.
Щиро бажаю кожному миру над нашими головами, мудрості у Ваших рішеннях, віри в успіх Ваших планів та задумів, сили та енергії для їхнього втілення, вірності та відданості друзів і однодумців, здоров’я Вашим рідним і близьким.
Христос Рождається! Славімо Його!
З повагою, щиро,
Голова Партії захисників Вітчизни
Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]