Вічна пам'ять


25 грудня 2016 року пішов із життя справжній Патріот, видатний науковець, кандидат наук, полковник, чудова й добра людина – Коломійцев Володимир Антононивич.
Саме Коломійцев Володимир Антононивич в 1997 році був співзасновником Партії захисників Вічтизни, був першим Головою Партії, а потім – Почесним.
За його участі розроблено статут, програму, герб та прапор Партії захисників Вітчизни
Впродовж цих років перед ним стояло багато нових завдань та викликів з якими він сумлінно, з честю справлявся.
Разом з Володимиром Антоновичем ми відстоювали честь, права і свободи кожного українця, робили все для кращого майбутнього для України та Українського народу, відстоювали єдність і неподільність нашої держави.
За своє життя Володимир Антонович був відзначений багатьма відзнаками. Однією за таких була минулорічна нагорода «За вірність Україні і Народу».
Коломійцев Володимир Антононивич до останнього дня залишався вірним своїй справі, не дивлячись на вік, викладав в Харківському військовому Університеті.
Вся його робота була направлена на патріотичне виховання молоді., сприянні підвищення обороноздатності України, захисту територіальної цілісності та обороні.
Він виховав чудового сина, підполковника ЗСУ, що показав свої результати, готуючи наших бійців до так званого АТО, який буде продовжувати його прагнення.

Все своє життя Володимир Антонович боровся єдність всіх громадян України, єднання зусиль у боротьбі за соціальну справедливість та процвітання Вітчизни.
Коли помирають близькі люди, то частина згадок про них залишається в пам’яті. І тому, Володимире Антоновичу, Ви з нами, в наших серцях.
Для кожного, хто його знав, він залишиться у пам'яті сильною та яскравою особистістю.
Добро залишає свій слід навічно в душах і серцях.
Партія захисників Вітчизни висловлює щирі співчуття рідним, близьким, дружині та дітям.
Світла пам’ять про справжнього патріота України назавжди залишиться в наших серцях.
Не стало чудової людини, прекрасного Друга.
Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]