З Днем місцевого самоврядування Вас

Шановні співвітчизники! Від щирого серця вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування! Місцеве самоврядування — найбільш ефективна форма народовладдя. Це свято суспільства, в основі функціонування якого — самоврядна громада. моврядне суспільство. Це давня слов’янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною — владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.
Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, адже це – найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.
Щиро вдячний депутатам сільських, селищних, міських рад Партії захисників Вітчизни за вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку рідного міста та територіальних громад.
Бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам міської ради міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя, добра й достатку!!!
Система місцевого самоврядування повинна відповідати потребам суверенної цілісної держави. І День місцевого самоврядування міг би стати справжнім орієнтиром, правовою основою в процесі перебудови сучасної моделі місцевого самоврядування в Україні.
Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним обєднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити нашу державу заможною і квітучою. Бажаємо всім місцного здоров’я, добра, великої твочої наснаги, здійснення планів і бажань.

Популярность: 1% [?]