Привітання Юрія Кармазіна з нагоди Дня Збройних сил України


Дорогі захисники Вітчизни, дозвольте привітати Вас з професійним святом – Днем Збройних сил України.
На наших військових покладена священна місія — боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя та спокій свого народу. Історія Української держави і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують свою місію. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною.
Сьогодні військовослужбовці в умовах відбиття збройної агресії Росії і терористів виявляють мужність, винятковий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.
Навіть у найскладніших умовах Ви залишаєтесь вірними присязі, спрямовуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.
Для того, щоб бути справжнім захисником, потрібно мати не тільки зброю і силу, але також хоробре, добре і чесне серце. Мужність і честь, стійкість і вірність необхідні в служінні Вітчизні не тільки зі зброєю в руках, але і в повсякденній праці по зміцненню її могутності.
Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних, труднощі, що зустрічаються на Вашому шляху, будуть завжди легко долатися. Хай після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на Вас завжди чекає затишна гавань.
Члени Партії захисників Вітчизни всіма своїми силами з усієї України з перших днів збройної агресії РФ на сході України підтримують наших захисників всім, чим можемо. Також, багато членів Патрії приймають активну участь в бойових діях та протистоять збройній аргесії РФ на сході України, захищають честь і гідність всього Українського народу та відстоюють цілісніть, суверенність та незалежність нашої України.
Тож дозвольте привітати усіх, хтo зі збрoєю в руках стoїть на стoрoжі України. Ви стали спадкoємцями висoкoї слави українськoгo кoзацтва, герoїв визвoльних змагань і перемoжців фашизму. Мужність і прoфесіoналізм, виявлені українськими сoлдатами у хoді мирoтвoрчих oперацій, вже здoбули мoлoдoму українськoму війську пoвагу і вдячність у світі. Тож і надалі з честю викoнуйте свій oбoв’язoк перед Вітчизнoю, надійнo захищаючи мир і спoкій Українськoгo нарoду.
Добра Вам, родинної злагоди, здоров'я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні.
З днем Збройних сил України!!!
Нехай Господь Бог оберігає Вас, Вашу родину та нашу Україну!
З повагою, Юрій Кармазін


Популярность: 1% [?]