Партія захисників Вітчизни щиро вітає всіх Волонтерів з їх святом


Шановні Волонтери прийміть найщиріші вітання з Вашим святом.
В Україні існує давня традиція суспільної праці, взаємодопомоги, піклування про ближнього. Осіб, які працювали у цій сфері, називали громадськими діячами, альтруїстами, доброчинцями, добровольцями тощо. Настали нові часи і по-іншому стали називати таких людей — волонтери.
Волонтерська діяльність як прояв милосердя і доброчинності буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці.
З початком окупації Криму Росією у березні 2014 року та так званої антитерористичної операції на сході України у квітні 2014 року в Україні активізувався волонтерський рух, який має на меті:допомогу бійцям українських силових структур та добровольчих батальйонів в отриманні сучасного обмундирування, амуніції, технічних засобів, транспорту тощо для успішного проведення антитерористичної операції на сході України; допомогу внутрішньо переміщеним особам, які вимушено залишили свої домівки у Криму та на Донбасі, у пошуку житла, допомогу речами першої необхідності, їжею та одягом.
В Партії захисників Вітчизни багато військових і волонтерів, і сама Партія всіма спільними зусиллями допомагає як може нашим Волонтерам та військовим. Вони знають нашу підтримку і це саме головне. Члени Партії захисників Вітчизни з перших днів агресії РФ на сході України приймають участь у волонтерській діяльності, зокрема придбано 70 бронежилетів, тепловізори, медикаменти та обладнання для госпіталів в різних регіонах, теплі речі для наших Героїв та все необхідне, щоб їм було комфортно, залучались кілька міжнародних благодійних організацій.
Особливо хочу відзначити таких наших однопартійців як: Василь Кізка, який вже відправив 4 тепловізори й надалі буде допомагати всім, чим зможе; Юрій Татьянчук, який відправив нашим бійцям два вагони лісу; Пищик Михайло, який під час відправки 2 машин продуктів для хлопців отримав травму очей; Ларису Лосюк, яка своїми силами обладнала та постачала медикаменти Одеському та Київському госпіталям та Державному клінічному госпіталю. І це ще не кінець списку. Члени Партії надалі будуть всіма своїми зусиллями приймати участь у волонтерській діяльності та підтримувати та допомагати нашим бійцям, котрі протистоять Російській агресії, захищаючи честь і гідність Українського народу та відстоюють цілісність, незалежність та суверенність нашої рідної України.
Партія захисників Вітчизни щиро дякуємо всім Волонтерам за безкорисливу працю на благо процвітання і Миру на землі та за допомогу тим, хто її потребує.
Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, тепла і затишку в родині, щоб майбутні роки у Вашому житті залишили тільки світлі спогади, дарували радість, добро, надію і благополуччя, подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на благо рідної України та мирного неба над головою.
Нехай Бог береже Вас та оберігає Ваших близьких і рідних!

З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]