Звернення Голови Партії захисників Вітчизни до Українського народу з нагоди 27-ї річниці Всеукраїнського референдуму

27 років тому Україна визначила свій шлях як незалежна та суверенна держава. 1 грудня 1991 року наш народ на Всеукраїнському референдумі підтвердив Акт проголошення незалежності України. Це доленосне рішення підтвердило споконвічне прагнення українців до свободи. Ми більше не могли жити під гнітом тоталітарного режиму, тому 90% людей проголосували за незалежність. Схваливши на всенародному референдумі 1 грудня 1991 року Акт проголошення незалежності України, народ надав цьому документові реальної сили та започаткував новий етап розвитку історії країни.

На запитання «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?» громадяни майже одностайно дали позитивну відповідь, чим заклали надійний фундамент нашої суверенності.
Перед нашою країною постало надзвичайне завдання: створити державний механізм, збройні сили, налагодити взаємовідносини з навколишнім світом, сформувати систему місцевого самоврядування. І головне – будувати незалежну суверенну Україну за принципом демократії, політичної та економічної свободи.
Нині ми впевнено стверджуємо: Українська держава відбулася, стала визнаною. За 25 років нами пройдено шлях, на яких іншим державам потрібно було не одне десятиліття, а то й століття.
З проголошенням незалежності України світ почав рахуватися з нами. Протягом лише перших трьох місяців після референдуму 1991 року Україну, як незалежну державу, визнали 140 країн. Ми стали органічною частиною світової спільноти. Нас запрошують стати партнером у важливих проектах як на Заході, так і на Сході. Ми самі здобули історичний шанс стати сучасною, заможною, шанованою нацією. Ми реалізуємо свій шанс. У нас є підстави впевнено дивитися в майбутнє. Так швидко змінити країну, як за останній рік, могла лише сильна нація.
Шановні співвітчизники! У День незалежності України звертаюся до вас, усіх працівників сільського господарства, робітників і службовців, нашої інтелігенції, ветеранів війни і праці, учнів, людей різних політичних і релігійних поглядів із закликом: давайте будемо єдині в наших прагненнях і справах у розбудові незалежності України. Йдеться ж бо про надто серйозні речі. Про долю нашого Народу. Про наше майбутнє суспільство. Йдеться про будівництво правової демократичної держави.
Доля України – це доля всіх, хто живе під високим синім українським небом, працює на рідній землі. Вони рівні серед рівних, вільні громадяни України.
Ми знаємо – це зроблять тільки повага до людської гідності, свобода, демократія і справедливість. Це наші цінності. В них – наша єдність, в них – наша сила. І ми готові стати на їх захист.
Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам – якого ми славного роду діти. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане.
Щастя і процвітання вільній незалежній соборній Україні! Слава вам, слава кожному із нас, слава Господу Богу і слава Україні! Здоров’я кожному із вас, добра, віри, благополуччя в родинах і довгих років життя. Україні потрібні ваші руки, ваш талант, ваш патріотизм, ваше вміння жити на українській землі та бути українцем!
Нова доба відкриває нові можливості та перспективи для кожного з нас. Ми маємо створити такі умови життя, які були б гідні громадянина України.
А сподіватися нам є на що. Бо головний скарб – це ви, його жителі, працьовиті люди, які всупереч усім труднощам, примножуєте честь району, дбаєте про могутність держави.
Впевнений, що вже найближчим часом всі ми відчуємо гордість перемоги над окупантами і терористами та повернемо тимчасово окуповані території, бо Україна об’єдналась!
Від щирого серця й від усієї душі бажаю щастя, добра, достатку, миру, сили і натхнення в усіх ваших справах на благо України й нашого талановитого Народу! Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України — надійної запоруки добробуту й щасливого життя її Народу.
Невичерпного вам джерела віри, надії й любові до України і нехай оберігає Вас Господь!
Наша мета – незалежна, суверенна, неподільна, демократична, сильна, заможна і процвітаюча Україна!
Слава Україні і Героям України, Слава Українському Народу!
З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]