Партія захисників Вітчизни щиро вітає всіх працівників і ветеранів прокуратури з Днем працівників Прокуратури


Партія захисників Вітчизни від щирого серця вітає Голову Партії Юрія Кармазіна, який професійно, відповідально і ефективно з дотриманням вимог Конституції та інших законів України, впродовж 10 років, гідно виконував свої обов’язки в органах прокуратури, а також всіх працівників і ветеранів прокуратури.
Своєю працею Ви, шановний Юрію Анатолійовичу, забезпечували захист прав та інтересів кожного українця, контролювали дотримання законодавства у всіх сферах життя нашого суспільства, зміцнювали правові засади національної державності, своїм професіоналізмом, патріотизмом і відповідальністю, сприяли утвердженню правди і справедливості в українському суспільстві. Й надалі Ви продовжуєте важливу справу в наближенні України до реального економічного та політичного суверенітету та боретесь за її незалежність, неподільність та цілісність, за честь і гідність Українського Народу! Цінуємо Вас за Вашу життєву позицію щодо створення громадянського суспільства на засадах свободи, миру, демократії та соціальної справедливості, стабілізації економічної ситуації в країні, забезпечення соціально-економічного зростання, підвищення рівня життя та добробуту населення, за збереження територіальної цілісності держави та забезпечення миру і безпеки кожного громадянина, щиро дякуємо за Вашу працю.
Сьогодні в Україні відзначається День працівників прокуратури. Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День працівників прокуратури» від 2 листопада 2000 року № 1190/2000, ураховуючи визначну роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисті прав людини і громадянина, а також внесок працівників прокуратури у справу розбудови України як правової держави, яке відзначається 1 грудня щорічно.
Органи прокуратури відіграють найважливішу роль у системі державної влади України. Їх діяльність по зміцненню законності, захисті конституційних прав і свобод співвітчизників, боротьбі зі злочинністю заслуговує найвищої оцінки.
Органи прокуратури забезпечують дотримання вимог українського і обласного законодавства, підтримують державне обвинувачення, організують позасудовий захист прав громадян, про ефективність якої свідчить кількість звернень громадян до прокуратури.
Найважливішим напрямком діяльності є боротьба з корупцією — робота, яка часто вимагає граничного напруження сил, мужності і готовності слідувати своєму обов'язку.
Ви здійснюєте чесний, справедливий і принциповий нагляд і захищаєте Україну від недобросовісних, не добропорядних, що порушують закон громадян, а також самих українців від несправедливості держави, яка теж інколи трапляється. Ви служите Закону, свято охороняючи і оберігаючи його.
Представників вашої професії завжди відрізняли високий професіоналізм, відповідальність, принциповість. Впевнені, що ви й надалі будете з честю виконувати свій громадянський і службовий обов'язок з охорони інтересів держави та кожного жителя України.
Дорогі працівники і ветерани прокуратури! Бажаємо міцного здоров'я, подальших успіхів у вашій нелегкій і напруженій роботі, благополуччя і сил, які дозволять і в майбутньому безстрашно, терпляче, успішно захищати інтереси нашої рідної України та Українського Народу!

Популярность: 1% [?]