Заява Партії захисників Вітчизни щодо побиття Лідера Партії Громадянська позиція – Анатолія Гриценка

Партія захисників Вітчизни обурена побиттям Голови Партії Громадянська позиція – Анатолія Гриценка, вимушена констатувати, що в Україні внаслідок дій керівництва всіх без виключення найвищих органів державної влади знищуються всі надбання, які були здобуті Українським народом з моменту набуття Україною статусу суверенної, незалежної, демократичної, соціальної держави, а Україну відкинуто в число нецивілізованих держав світу.
Такі дії є несумісними з демократичним та цивілізованим розвитком України, а українська та світова спільнота повинна дати належну оцінку таким незаконним діям влади.
Вважаємо, що влада в особі Президента України Петра Порошенка, який не гарантував дотримання прав і свобод людини і громадянина, веде країну до загострення соціально-політичного конфлікту в Україні на фоні безпрецедентного падіння рівня життя і повного зростання з корупційними, олігархічними кланами.
Такі дії з боку невідомих осіб об’єктивно свідчать про нанесення тілесних пошкоджень Анатолію Гриценку у зв'язку з його політичною чи громадською діяльністю, що є кримінально караним діянням та підпадає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст... 112 Кримінального кодексу України.

Партія захисників Вітчизни не є такою, що всеціло підтримує діяльність Анатолія Гриценка, але висловлює свої щирі співчуття та бажає якнайшвидшого одужання йому та його сподвижникам.
Хочемо нагадати, що сьогодні спливає третій місяц після замаху на життя Голови Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна.

29 серпня 2018 в прес-центрі «Уніан» відбулась прес-конференція на тему: «Адвокати бійців батальйону «Торнадо» про тортури та порушення прав на захист Героїв — учасників АТО». Мова йшла про захист «Торнадівців» від тортур, про порушення прав людини та прав адвокатів на захист. А також про те, як високопосадовці паплюжать Честь та Гідність Героїв — учасників АТО.
Дивним чином, в прес-центрі з шостої години ранку пропало енергозабезпечення, чого раніше не бувало взагалі.
Юрій Кармазін був змушений звертатись у відеорежимі через неможливість за станом здоров’я бути присутнім. Однак всьому суспільству було відомо про його намір бути присутнім на прес-конференції через те, що його виступ був ананонсований ще з минулого тижня.
В той час, поки йшла прес-конференція, невідомими молодиками, спортивної зовнішності, в оперативному одязі було встановлено на автомобіль Юрія Кармазіна спеціалізоване обладнання з можливістю керування з мобільного телефону.

Така тактика нагадує вбивство Павла Шеремета, яке й до цього часу нерозслідуване! Так само, молодики встановлювали вибуховий пристрій на авто Шеремета при наявності значної кількості камер відеоспостереження та здетонували дистанційно.
І тільки завдяки зусиллям небайдужої громадськості, яка помітила щось дивне в діях невідомих, вдалося попередити тяжкі наслідки й викликати вибухо-технічну лабораторію, яка прибула дуже швидко.
19 липня 2018 року в приміщенні Українського Дому були здійснені хуліганські дії відносно Голови Патріотичної партії Миколи Габера.
Жодна із подій правоохоронними органами так і не розслідувана.

Така бездіяльність правоохоронців України здатна не лише завдати значних втрат міжнародному іміджеві України, а сприяють розхитуванню внутрішньополітичної ситуації в Україні в умовах національно-визвольної війни проти російської воєнної агресії, залякуванню громадян напередодні президентських та парламентських виборів в Україні.
Вважаємо такі дії переслідуванням громадських діячів, спробою їх залякування та фізичного знищення, що є неприпустими в Європейській Державі, грубим порушенням Конституції України та міжнародних норм.
Такі дії усіх посадових осіб показали, що в Україні відсутній принцип верховенства права, соціальної цінності людини й громадянина, а побиття громадських діячів є систематичним та грубим.
Через бездіяльність української влади змушені звернутись до міжнародної спільноти з викладенням відповідних фактів й принагідним проханням:

1. Вжити невідкладних заходів до недопущення дискредитації, залякування, переслідування громадських активістів, правозахисників;
2. Вжити заходів доа накладення санкцій у вигляді заборони в’їзду найвищих посадових органів правоохоронних органів України через те, що вони перстали бути цивілізованими й демократичними.

Центральна Рада Партії

Популярность: 1% [?]