Терміново! Чергова атака на Інститут права і суспільства, Кармазіна Юрія Анатолійовича, Домбровського Івана Петровича, Шишкіна Віктора Івановича!


Офшорні компанії Гонтревої в черговий раз здійснили атаку на Кармазіна Юрія Анатолійовича, Домбровського Івана Петровича, Шишкіна Віктора Івановича та намагаються знищити їх за правду.
Вчора відбулось засідання Господарського суду міста Києва в справі за позовом кіпрських офшорок, які намагаються відбілити честь Лєри Облігації в її корупційних схемах.
Дивним чином, у всіх учасників процесу склалося враження, що суддя готова була вчора ухвалити рішення у справі, не провівши ще жодного засідання. Цікавим фактом стало те, що розгляд нашої справи був призначений на 11 ранку, а після – жодної справи. Суддя жодним чином не хотіла реагувати на кричущі факти порушень прав Інституту права і суспільства та Домбровського Івана Петровича, Віце-Президента Інституту, Голови Конституційного Суду України у 2006—2007 роках, Судді Конституційного Суду України у відставці; Шишкіна Віктора Івановича -Віце-Президента Інституту, Першого Генерального прокурора України, Народного депутата України 1,2,3 скликань, Судді Конституційного Суду України у відставці; Кармазіна Юрія Анатолійовича., Сенатора Міжнародного Парламенту Безпеки і Миру, Народного депутата України 2, 3, 4, 6 скликань, Почесного працівника прокуратури, Заслуженого юриста України, Державного радника юстиції 3 класу, Президента Інституту Права і Суспільства,Адвоката. Адже у сторін не було навіть позовної заяви офшорки Лєри.
Саме напередодні нашого засідання в Сполучених Штатах Америки у виданні Washington Times вийшла розгромна стаття під назвою «Прибуткова боротьба протии Росіїї», в якій зазначені корупційні звязки української влади.
https://www.washingtontimes.com/news/2018/nov/26/ukrainian-petro-poroshenkos-business-ties-suggest-/

Нагадую, що 25 січня 2018 року Інститут права і у присутності значної кількості представників засобів масової інформації було повідомлено про вчинення діянь, що містять ознаки кримінальних правопорушень, скоєних організованим угрупуванням осіб, які посідають особливо важливі посади в Україні, у їх взаємодії із представниками країни-агресора – Російської Федерації, а також інших держав та міжнародних бізнесових організацій.
Замість того, щоб розслідувати наведені факти й поставлені питання, Українська влада розпочала процес дискредитації, залякування, переслідування експертів Інституту права і суспільства, порушуючи надумані кримінальні провадження проти його керівництва.
Проти Домбровського Івана Петровича, Кармазіна Юрія Анатолійовича, Шишкіна Віктора Івановича порушено вже два кримінальних провадження, як мінімум дві справи перебуває в господарських судах.
Таким чином, влада намагається закрити рота викривачам їх корупційних схем.

Популярность: 1% [?]