З Днем Гідності та Свободи

Революція Гідності в Україні ставила за мету здобуття для всіх нового життя через запровадження нових норм, правил, взаємостосунків в нашій державі. Щоб не допустити страшенного розмежування жителів України на бідних (90%) та надбагатих (10%), що привело б до масових кривавих подій по всій Україні. Під тиском Народу Янукович та його ординці втекли з України. Хто допоміг Януковичу, Захарченку, Пшонці, Азарову, їх численним помічникам і радникам, Міністрам-злодіям втекти і вивезти з собою награбоване майно Українського Народу? Для всіх очевидно, що без прикриття найвищими посадовцями з правоохоронних органів цього б не сталося. Але факти такої втечі не розслідувані, до відома громадськості не доведені, винні до відповідальності не притягнені, а вкрадені гроші сьогодні працюють проти України. Запитаємо самі себе: які ще позитивні зміни принесла революція в наше життя? Ніяких! Чи справдились наші сподівання? Ні! Ми стали в 4 рази бідніші, а влада не стала чесною. Ми втратили вже не сотню, а сто сотень вірних синів України, 20 % території окуповано загарбниками.
Не розслідувані вбивства Небесної сотні і поранених біля тисячі осіб на Грушевського, Хрещатику, Інститутській, в Маріїнському парку, не знайдені 50 зниклих майданівців.
Не відмінений варварський пенсійний закон, що примушує жінок працювати до 60, а чоловіків до 65 років.
Не відмінений грабіжницький Податковий кодекс.
Не відмінений закон Олійника про списання боргів в розмірі 26 мільярдів, що винні шість олігархів державі Україна за енергоносії.
Почалося все 21 листопада 2013 року, коли Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про призупинення процесу підписання Угоди про асоціацію з ЄС, що викликало обурення українців та призвело до масових протестів по всій Україні. які згодом отримали назву Євромайдан. Тоді Українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення свободи. Тільки той, хто має гідність, може знайти в собі сили робити все для кращого життя, незважаючи на страх. Неодноразово злочинна влада проти мирних демонстрантів залучала підрозділи силовиків, які активно переслідували активістів за проєвропейські погляди та застосовували проти нас, мирних людей кийки, світлошумові гранати, водомети та навіть вогнепальну зброю.
Для кожного Революція по-різному буде в пам’яті. Ми ще довго будемо пам’ятати ті страшні дні, 19 січня, 18, 19 та 20-го лютого, коли розпочалися найкривавіші події Майдану. Тоді мирний похід майданівців на урядовий квартал продовжився кривавим протистоянням із силовиками. Коли в нас летіла російська «гуманітарна допомога» — шумові та газові гранати, які, навіть, ще не розмитнені, кидались в натовп, якими ми надихались і спасались від них захисними медичними масками та різними підручними засобами, які були під рукою. Як на війні, носили з собою так звані, польові сумки і протигази, спасали очі захисним склом, захищали голови касками. А ввечері запалав і Будинок профспілок, згоріли майже всі палатки та кілька сотень поранили. На очах у світу розстріляли біля сотні людей. Вічна Слава Героям, які загинули.
Зміни нам дісталися дорогою ціною, ціною людських жертв та втрати частини території. Ми знесли прогнилу корумповано-злочинну владу, але пустили на свою землю війну. Не з нашої вини анексований Крим, нині відбуваються ті жахіття на Донбасі, але саме нам боротися за нашу Свободу. Ми відвойовуємо власну розтоптану гідність, дану нам Богом Землю, протистоїмо найцинічнішій країні світу. Вони хочуть забрати в нас нашу Землю, Свободу, Надію, забирають Життя і Здоров’я, а світ висловлює «схвилювання», «стурбованість», дає в борг, за що ми маємо їм дякувати, закривши собою Європу від Путінської кулі, танків, ракет, гармат… Не виправдали ніяких сподівань ті, хто прийшли до влади на хвилі Майдану, потягнули до влади минулих, не ускладнилии життя олігархам, не змінилии відношення до людей в Уряді, судах, прокуратурах, в МВС, СБУ. Кадрові провали хочуть виправдати наданням владних посад іноземцям, які і мову нашу не здатні освоїти, а не тільки зрозуміти українську душу. Забувають можновладці, що титульна нація в Україні – Українці. Це наша Земля, відвойована і відбудована нашими славними предками. Треба дуже уважно спостерігати і контролювати тих, хто прийшов до влади внаслідок Революції Гідності. На жаль, війна продовжується і забирає найкращих синів України, тому, можна сказати, що Революція Гідності триває й надалі, тільки вже в серцях наших військовослужбовців, волонтерів, всіх чесних людей, які захищають країну від російської агресії, триває в ім’я пам’яті героїв Небесної сотні, які пожертвували власним життям за наш шанс на гідне майбутнє.
Сьогодні по всій Україні люди вшановують пам'ять загиблих і згадують події, які кардинально змінили країну і кожного з нас.
Щиро вірю, що ми подолаємо всі випробування та гідно крокуватимемо далі, аби в майбутньому Революція Гідності стала для всіх поколінь українців символом спільного поступу до нової вільної, демократичної і сильної європейської держави — України.
Я хочу побажати всім Миру, спокою, відновлення мирного життя. Щоб справдилися всі сподівання українців, щоб вони змогли контролювати владу, щоб були всі здорові та щасливі, впевнені були за дітей і щоб це було як найскоріше. Щоб в країні запанувала диктатура Конституції та Закону і хай вона буде однаковою щодо всіх! Люди це і є влада! Але вони також мають бути відповідальними перед іншими людьми, перед суспільством, перед Господом!

Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]