Привітання з Днем інженерних військ


Згідно Указу Президента від 27 жовтня 1999 року № 1399/99 ураховуючи заслуги інженерних військ у зміцненні обороноздатності держави, яким постановив, установити в Україні свято — День інженерних військ, яке відзначати щорічно 3 листопада.
Інженерні війська — спеціальні війська, рід військ Сухопутних військ, призначені для інженерного забезпечення бойових дій частин, з'єднань і об'єднань всіх видів збройних сил. Існують в арміях більшості держав.
Щороку інженерні війська залучаються до ліквідації наслідків стихійних лих, зокрема, повеней в Західних регіонах України, захисту мостів і гідротехнічних споруд під час льодоходу, проведенні рятувальних робіт.
Це свято є символом вшанування славних традицій героїзму і мужності, самовідданості у ратній праці багатьох поколінь воїнів-саперів.
Підтримуючи належну бойову готовність інженерних з'єднань, частин і установ, військові інженери на заняттях, навчаннях, при виконанні завдань у рамках миротворчих місій вдосконалюють свою майстерність, зміцнюють тим самим обороноздатність і піднімають авторитет наших Збройних Сил.
Щорічно воїни-сапери демонструють високий рівень технічної майстерності, виконуючи державні завдання, пов'язані із знешкодженням та знищенням вибухонебезпечних предметів, ліквідацією наслідків стихійних лих та аварій із проведенням евакорятувальних робіт.
Я переконаний у тому, що особовий склад інженерних військ своєю працею і надалі з честю розвиватиме всі наші здобутки, якісно виконуватиме поставлені завдання. І саме зараз, в ці для нас важкі дні, це свято має особливе значення для Українського Народу та України, оскільки, більше двох років ми захищаємо Україну, її суверенітет, цілісність та недоторканість Рідної Землі, а також честь і гідність нашого Народу. Я, особисто, дякую нашим Героям України за їхню мужність, стійкість, сміливість та патріотизм, які захищали, захищають та які поклали життя заради цілісності та неподільності України та за свободу Українського Народу.
Немає більш священної місії на землі, ніж захист і служіння рідній Україні. Ми низько вклоняємося тим, хто проявив героїзм і мужність на полях бою, хто ніс важку службу і хто стоїть на сторожі спокою і незалежності України.
Міцного здоров’я Вам, дoбра у рoдинах, успіхів та надійного тилу! Бажаю всім нам миру і спoкoю на всій українській землі.

Слава Україні! Слава Героям України!

З повагою, щиро
Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]