Привітання Юрія Кармазіна з Днем ракетних військ і артилерії


День ракетних військ і артилерії є державним святом України. Свято встановлено Указом Президента України «Про День ракетних військ і артилерії» від 31 жовтня 1997 р. № 1215/97: «Ураховуючи важливу роль ракетних військ і артилерії у зміцненні обороноздатності держави, п о с т а н о в л я ю: Установити в Україні свято — День ракетних військ і артилерії, яке відзначати щорічно 3 листопада.»
Святкування Дня ракетних військ і артилерії відзначає значний внесок радянських артилеристів у звільнення України у роки Німецько-радянської війни та важливу роль сучасних українських ракетних військ та артилерії у справі захисту української держави.
Ракетні війська та артилерія — рід сухопутних військ, що складаються із з'єднань оперативно-тактичних і тактичних ракет, з'єднань і частин гаубичної, гарматної, реактивної та протитанкової артилерії, артилерійської розвідки, мінометних підрозділів та підрозділів протитанкових керованих ракет.
Вони призначені для ураження живої сили, танків, артилерії, протитанкових засобів противника, авіації, об'єктів ППО та інших важливих об'єктів при веденні загальновійськової операції (бою). Ракетні війська та артилерія є основною вогневою силою в операціях, що проводяться Сухопутними військами із застосуванням звичайної зброї, й виконують до 65-70% загального обсягу завдання із вогневого ураження противника. Також вони можуть мати засоби ядерного ураження.
Сучасні Збройні Сили неможливо зараз уявити без використання ракетних технологій і застосування професійної артилерії. Вони довели свою високу ефективність на практиці в ряді військових конфліктів. Ракетники і артилеристи продовжують нести свою військову службу в складі Української Армії, постійно підтримуючи не тільки високу бойову готовність та професіоналізм, а й підтримують високі морально-патріотичні традиції, зміцнюючи авторитет Української державності.
Згідно Конституції України, захист суверенітету та територіальної цілісності, забезпечення економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського Народу.
І саме зараз, в ці для нас важкі дні, це свято має особливе значення для Українського Народу та України, оскільки, більше двох років ми захищаємо Україну, її суверенітет, цілісність та недоторканість Рідної Землі, а також честь і гідність нашого Народу. Я, особисто, дякую нашим Героям України за їхню мужність, стійкість, сміливість та патріотизм, які захищали, захищають та які поклали життя заради цілісності та неподільності України та за свободу Українського Народу.
Для того, щоб бути справжнім захисником, потрібно мати не тільки зброю і силу, але також хоробре, добре і чесне серце. Мужність і честь, стійкість і вірність необхідні в служінні Вітчизні не тільки зі зброєю в руках, але і в повсякденній праці по зміцненню її могутності.
Від щирого серця хочемо подякувати нашим Героям України за Вашу мужність, стійкість, сміливість та патріотизм.
Партія захисників Вітчизни, як і кожен із Вас, продовжує важливу справу захисту інтересів Народу і нашої Держави. І прикладом для нас є Ваше сумлінне служіння Україні. Ви уособлюєте в наших очах найкращі людські риси – честь, достоїнство і патріотизм.
Немає більш священної місії на землі, ніж захист і служіння рідній Україні. Ми низько вклоняємося тим, хто проявив героїзм і мужність на полях бою, хто ніс важку службу і хто стоїть на сторожі спокою і незалежності України.
Члени Партії захисників Вітчизни всіма своїми силами з усієї України з перших днів збройної агресії РФ на сході України підтримують наших захисників всім, чим можемо. Також, багато членів Патрії приймають активну участь в бойових діях та протистоять збройній аргесії РФ на сході України, захищають честь і гідність всього Українського народу та відстоюють цілісніть, суверенність та незалежність нашої України.
Міцного здоров’я Вам, дoбра у рoдинах, успіхів та надійного тилу! Бажаю всім нам миру і спoкoю на всій українській землі.

Слава Україні! Слава Героям України!

З повагою, щиро
Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]