Кармазін про «солсберецьких отруйників»: Це провал і абсолютне дно падіння

Путіну лишається лише вибачитися перед Великобританію. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів колишній суддя і екс-нардеп Юрій Кармазін.

Коментуючи історію з «солсберецькими отруйниками» Петровим та Башировим, наш співрозмовник зазначає наступне: «З точки зору і законодавця, і правоохоронця я бачу, що росіяни просто забрехалися, є явна брутальна невідповідність між коментарями, якщо по датах співставити, посадових осіб РФ. Спочатку прес-секретаря, потім МЗС і самого президента. І коли зловили на брехні вже самого Путіна, це вже низ падіння, адже він «Верховний головнокомандувач». Коли Верховний головнокомандувач бреше всьому світу і називає цивільною людиною полковника ГРУ, це вже навіть не смішно. Це говорить про глибину падіння».

За словами експерта, «є підстави вважати, що ті самі люди мають відношення до подій у нас на Донбасі».

«І ми маємо перевіряти це, цим має займатися військова контррозвідка, зовнішня розвідка, а не стеженням за опозицією. Я, наприклад, знаю, що по мені давалася команда військовій і зовнішній розвідці, за те, що ми показали зв'язок Гонтарєвої з фірмами ICU, з фірмами, які причетні до олігарха Порошенка», — каже Кармазін.

За словами співрозмовника видання, взагалі в зовнішню розвідку не можна направляти людей, які засвічені у відкритих фотографіях тощо.

«Тому це абсолютно непрофесійно, і це прораховується спецслужбами. Тим більше такими, як британські чи американські. Я вважаю, що це просто провал. Я думаю, що в такій ситуації для Путіна краще б було вибачитися перед Великобританію», — додає експерт.

Популярность: 1% [?]