Привітання Голови Партії захисників Вітчизни Ю.Кармазіна з Великим церковним православним святом Різдва Пресвятої Богородиці


Шановний Український Народе! Дозвольте привітати Вас з днем народження нашої Богородиці. Хай вона покриває своїм Амофором весь український народ, дає мудрість нам для прийняття важливих та життєвих рішень.
Вітаю вас з величним і світлим святом Різдва Пресвятої Богородиці та щиро бажаю, щоб щастя та добро ніколи не полишало святий град Київ і всю нашу святу Україну. Я хочу, щоб кожний куточок нашої країни, кожна оселя, кожна людина у цей день відчули радість, тепло та затишок.

Нехай кожен з нас цього дня зробить бодай одну добру справу, допоможе ближньому, посміхнеться незнайомому, побажає добра друзям. І тоді, я переконаний, весь наш світ стане хоч трохи світлішим, радіснішим та щасливим.

Дорогі побратими! Бажаємо вам зустріти Свято Різдва Пресвятої Богородиціу піднесеному настрої, зі світлими помислами та намірами. Від усього серця зичимо щастя і благополуччя в кожен будинок, кожній українській сім'ї!

Божого Благословіння Вам, та Вашим рідним.

З повагою, Ваш Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]