Вітання Юрія Кармазіна з Днем танкіста

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи ветеранів танкових військ і танкобудівників України, враховуючи бойові заслуги танкістів у роки другої світової війни, та з метою виховання воїнів-танкістів Збройних Сил України на найкращих традиціях попередніх поколінь…» згідно з Указом Президента України «Про День танкістів» від 29 серпня 1997 р. № 922/97.
Танкіст — солдат танкових військ, який належить до екіпажу танку. Не всі солдати, що належать до танкових дивізій (бригад, полків, рот і т. інш.) є танкістами, оскільки танки завжди діють в взаємодії з піхотою, що також належить до танкових армійських, корпусних і дивізійних формувань.
Танкісти з'явились разом з появою танкових військ переважно між двома світовими війнами. В багатьох країнах світу до танкових військ традиційно переходили колишні кавалеристи, щоправда з невеликим бажанням.
Сьогодні бойові традиції фронтовиків-танкістів, які вписали немало славних сторінок в історію Великої Вітчизняної війни, продовжують воїни-танкісти Збройних Сил України.
Ми по праву пишаємося досягненнями наших вчених та конструкторів у створенні найсучасніших бойових машин. Ви вивели нашу країну до числа провідних держав світу у галузі танкобудування. Напередодні вашого професійного свята на урочистостях з нагоди 18-ої річниці незалежності України відбулася ще одна знакова подія – демонстрація нового, українського танку «Оплот», який має неперевершені тактико-технічні характеристики і вкрай потрібен нашим Збройним Силам.
Немає більш священної місії на землі, ніж захист і служіння рідній Батьківщині. Ми низько вклоняємося тим, хто проявив героїзм і мужність, хто ніс важку службу у мирний час і хто стоїть на сторожі спокою України в наші важкі дні, коли ми кожен день боремось за нашу незалежність та територіальну цілісність.
Для того, щоб бути справжнім захисником, потрібно не тільки мати добре і чесне серце, а й мужність і честь, стійкість і вірність, які необхідні для служіння Україні.
Навіть у найскладніших умовах, а зараз в умовах війни, Ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність, дисципліну та організованість.
Члени Партії захисників Вітчизни всіма своїми силами з усієї України з перших днів збройної агресії РФ на сході України підтримують наших захисників всім, чим можемо. Також, багато членів Патрії приймають активну участь в бойових діях та протистоять збройній аргесії РФ на сході України, захищають честь і гідність всього Українського народу та відстоюють цілісність, суверенність та незалежність нашої України.
Хай і надалі високий професіоналізм танкістів і танкобудівників буде запорукою зміцнення національної безпеки України.
Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Труднощі, що зустрічаються на Вашому шляху, будуть завжди легко долатися. І після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на Вас завжди чекає затишна гавань.
Міцного здоров’я Вам, дoбра у рoдинах, успіхів та надійного тилу! Бажаю всім нам миру і спoкoю на всій Українській землі.
Добра Вам, родинної злагоди, здоров'я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні.
Божого благословення Вам, Вашим рідним та близьким.
З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]