Сьогодні відзначають День тестувальника


9 вересня науковці Гарвардського університету, які тестували обчислювальну машину Mark II Aiken Relay Calculator, знайшли метелика, котрий застряг між контактами електромеханічного реле. Пророблена робота вимагала описування, і слово було знайдене – debugging (дебагінг, буквально: позбавлення від комахи) – так і нині зветься процес виявлення й усунення багів (bugs) – причин збою роботи комп’ютеру.
День тестувальника – це день фахівця, що займається тестуванням програмного забезпечення для забезпечення безперебійної роботи програмного продукту або в цілому інформаційної системи. Це свято, що є неофіційним, відзначається 9 вересня.
Саме в їх обов'язки входить пошук можливих помилок і збоїв у функціонуванні програми. Тестувальник моделює різні ситуації, які можуть виникнути в процесі використання програми, щоб розробники змогли виправити виявлені помилки.
Тестувальник — це більше, ніж професія. Це образ проактивної життя і прагнення це життя зробити краще для всіх посильними і ефективними засобами. Цілі тестувальника щодо продукту найбільш близькі до цілей бізнесу і стратегічної мети компанії відносно цього продукту, і в той же час глибокі всередині компанії в ролі дослідника. А раз так, то головні його якості — це енергія, знання і гнучкість. Але в теж час робота тестувальника — це не загальне знання і відповідальність за якість продукту і якість послуг.
Вимоги до тестувальника — це вміння думати як користувач того продукту чи системи, яка перебуває у процесі перевірки та аналізувати поведінку системи, вхідні параметри та отримані результати з точки зору інженера, який бере участь у розробці програмного продукту.

Щиро зичимо Вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у Вашій професійній діяльності.
Хай Господь оберігає Вас, Ваші родини та Ваших близьких.

З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]