Найщиріші вітання Юрія Кармазіна з Міжнародним днем краси


Ініціатором появи цього свята стала найбільш авторитетна організація у світі косметології – Міжнародний комітет естетики і косметології СІДЕСКО. З 1995 року в цей день у світі особливо вітається все гарне, прекрасне, що приносить естетичне і моральне задоволення. Тому в багатьох містах і країнах саме 9 вересня проводять конкурси краси.
Говорячи про красу, не слід забувати, що це дуже тонка грань, яку кожен розуміє та сприймає, відчуває та бачить по-своєму.
Краса — в загальному випадку є характеристика персони, місця, об'єкта чи ідеї, що приносить відчуття приємності, яка відповідає задоволенню. Краса є невід'ємною складовою сприйняття світу людиною. Краса вивчається як категорія естетики, соціології, соціальної психології та культури.
Краса – філософська категорія, що виражає сприйняття й творення людиною гармонії власного буття і довкілля; досконалість, виразність, завершеність.
Тож, в цей день хочу побажати всім бути красивими не тільки зовні, але й в душі, в думках та поглядах, в баченні прекрасного в поезії, в мистецтві та природі, щоб на Ваших обличчях завжди блищала посмішка, радість та щастя, а в серці завжди палав вогник кохання.
Нехай Господь Бог береже Вас і Ваші родини!

З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]