Одного з міністрів Степан Хмара назвав «відвертим бандитом»

Вчора сталося побиття громадян біля Лук’янівського СІЗО. З серйозними травмами потрапив до лікарні Юрій Кармазін. Що ж це відбувається у державі? Але якщо поліцію очолює відвертий бандит Аваков, то на який порядок можна розраховувати?

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив Герой України Степан Хмара.

Відповідаючи на питання глядача, як боротися з бандитами при владі та як притягти їх до відповідальності, Степан Хмара зауважив, що нинішня влада поставила Україну перед серйозною загрозою, адже створила сприятливі умови для «п’ятої колони».

«Представники «п’ятої колони», тобто Москви, є в усіх державних структурах. Є в парламенті, є і в правоохоронних структурах. І зараз ця «п’ята колона» переходить у пряму атаку. Але наша влада нічого з цим не робить. Тому сьогодні у мене є багато питань до СБУ і до МВС», – зазначив Степан Хмара.

Він звернув увагу на те, що в той час, коли «п’ята колона» розвивається, в Україні переслідують активістів і українських патріотів.

«Тому нинішня влада має бути усунута. Вона не здатна керувати країною, а багато чинних представників влади мають потрапити за грати. Награбовані маєтки мають бути повернуті народу!» – наголосив Герой України.

А щоб бандити сиділи у тюрмах, зі слів Степана Хмари, потрібно, щоб працював державний механізм, правоохоронні органи, СБУ та суди.

«Адже сьогодні вони взагалі не працюють. От вчора сталося побиття громадян біля Лук’янівського СІЗО. З серйозним побиттям потрапив до лікарні Юрій Кармазін. І це відкрито роблять правоохоронні органи. Що ж це відбувається у державі? Але якщо поліцію очолює відвертий бандит Аваков (я не боюся це озвучити), то на який порядок можна розраховувати? Ця людина давно має сидіти у в’язниці. Але він очолює Міністерство внутрішніх справ. Тому зрозуміло, що буде творитися в країні», – прокоментував Степан Хмара. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/08/10/odnogo_z_ministriv_stepan_hmara_nazvav_vidvertym_bandytom_1384299

Популярность: 1% [?]