Привітання Голови Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна з Днем народження ректора Університету ДФС України Павла Володимировича Пашка

Вітаю ректора Університету ДФС України,  доктора економічних наук, професора, Академіка Академії економічних наук України, почесного працівника Державної податкової служби України та почесного митника України – Павла Володимировича Пашка з Днем народження з Днем народження!

Завдяки наполегливій, творчій роботі, компетентності, високому професіоналізму Павло Володимирович здобув шану та повагу серед колег, представників вищої школи та науковців.

Служіння ідеалам добра і справедливості завжди будуть прикладом для наслідування, а вірність обраній справі сприятиме подальшій підготовці висококваліфікованих фахівців та вихованню покоління інтелектуальної патріотичної еліти нації.

З цієї приємної нагоди прийміть  щирі та сердечні вітання. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.
Щиро зичу Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, тепла і затишку в родині, щоб майбутні роки у Вашому житті залишили тільки світлі спогади, дарували радість, добро, надію і благополуччя, подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на благо рідної України!
Нехай Бог береже Вас та оберігає Ваших близьких і рідних!

Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]