Ми повинні відновити історичну ідентичність Українців, виховуюючи спортивну й здорову молодь

В суботу відвідав славетне місце — славетне селище Трипілля Київської області, з яким пов'язують центр розвитку Трипільської культури.
І вже вчора за ініціативи видатної людини, заслуженого тренера України, майстра спорту, відмінника освіти УРСР Миколи Олеговича Блінова було відкрито турнір для.
На турнірі були присутні видатні борці з усієї області.

Кожен з нас може змінити життя хоча б однієї дитини, зробити її щасливою та впевненою в майбутньому. А спільними зусиллями можна змінити дитячий світ на краще, розфарбувати його яскравими подіями та наповнити добром і людським теплом.
Діти – це квіти нашого життя, неоцінений скарб. Майбутнє України залежить від того, яке підростаюче покоління ми виховаємо, які зерна справедливості, мужності та добра в них закладемо. Від нас залежить, в якій країні будуть жити наші діти, якою мовою вони розмовлятимуть та на яких традиціях зростатимуть. Важливість цього завдання – виростити й виховати гідних українців – посилюється зараз, коли на шляху європейського становлення нашої країни постали нові виклики та випробування. Тільки спільними зусиллями родини, держави та суспільства в цілому зуміємо виховати всебічно розвинених, свідомих та сильних духом громадян, щирих патріотів своєї держави. Ми, дорослі, зобов’язані зробити все, щоби для наших дітей європейське майбутнє України з відповідним рівнем життя та цінностями стало реальністю.
Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Суттєве значення для виховання дитини має спорт. Адже дитина, яка займається будь-яким видом спорту не буде ні палити, ні пити, ні вживати наркотики. І саме тому батьки й тренери здійснюють неабиякий вклад у подальший розвиток дитини та й Держави загалом.
В Партії захисників Вітчизни завжди сприяли і будуть сприяти, допомагали і будуть допомагати діткам та молоді в розвитку їх особистості, в збагаченні їх знань та розумової діяльності, виховували патріотизм, любов до нашої Вітчизни та повагу до Конституції України як до Основного Закону держави.
class="aligncenter size-full wp-image-15557" />
Любі діти! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка

Популярность: 1% [?]