З днем військово-морських сил

З днем військово-морських сил

Згідно Конституції України, захист суверенітету та територіальної цілісності, забезпечення економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського Народу.
І саме зараз, в ці для нас важкі дні, це свято має особливе значення для Українського Народу та України, оскільки, більше двох років ми захищаємо Україну, її суверенітет, цілісність та недоторканість Рідної Землі, а також честь і гідність нашого Народу. Я, особисто, дякую нашим Героям України за їхню мужність, стійкість, сміливість та патріотизм, які захищали, захищають та які поклали життя заради цілісності та неподільності України та за свободу Українського Народу.
Для того, щоб бути справжнім захисником, потрібно мати не тільки зброю і силу, але також хоробре, добре і чесне серце. Мужність і честь, стійкість і вірність необхідні в служінні Вітчизні не тільки зі зброєю в руках, але і в повсякденній праці по зміцненню її могутності.
Від щирого серця хочемо подякувати нашим Героям України за Вашу мужність, стійкість, сміливість та патріотизм.
Партія захисників Вітчизни, як і кожен із Вас, продовжує важливу справу захисту інтересів Народу і нашої Держави. І прикладом для нас є Ваше сумлінне служіння Україні. Ви уособлюєте в наших очах найкращі людські риси – честь, достоїнство і патріотизм.
Немає більш священної місії на землі, ніж захист і служіння рідній Україні. Ми низько вклоняємося тим, хто проявив героїзм і мужність на полях бою, хто ніс важку службу і хто стоїть на сторожі спокою і незалежності України.
Члени Партії захисників Вітчизни всіма своїми силами з усієї України з перших днів збройної агресії РФ на сході України підтримують наших захисників всім, чим можемо. Також, багато членів Партії приймають активну участь в бойових діях та протистоять збройній агресії РФ на сході України, захищають честь і гідність всього Українського народу та відстоюють цілісність, суверенність та незалежність нашої України.
Міцного здоров’я Вам, добра у родинах, успіхів та надійного тилу! Бажаю всім нам миру і спoкoю на всій українській землі.
Слава Україні! Слава Героям України!
З повагою, щиро
Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]