Делегація Інституту Права і Суспільства передала важливу інформацію Президенту США Дональду Трампу, Прем'єр-міністру Великобританії Терезі Мей, Прем'єр-міністру Ізраілю Беньяміну Нетаньягу та Канцлеру Німеччини Ангелі Меркель. Із текстом звернення можете ознайомитись у коментарях до даної публікації


Щодо вжиття необхідних заходів реагування через проблеми і загрози для стабільності й безпеки Наших суспільств, що підривають демократичні інститути й цінності, етичні цінності й справедливість та завдають шкоди сталому розвитку внаслідок діяльності, яка може бути класифікована як фінансова корупція міжнародного рівня, неналежної реакції компетентних правоохоронних органів

Вельмишановне панство!
Висловлюючи свою особливу повагу та вдячність за Вашу допомогу при подоланні корупції в Україні як системного явища, вважаємо за необхідне повідомити наступну суспільно-важливу для розвитку демократії інформацію.
Експерти Інституту права і суспільства глибоко занепокоєні різким зростанням організованої злочинності за останнє десятиріччя і її глобальними масштабами, що становить загрозу внутрішній безпеці України і стабільності Наших суверенних держав.
25 січня 2018 року Інститутом права і суспільства у присутності значної кількості представників засобів масової інформації, були озвучені питання до керівників Української держави, до дипломатичних представників Ваших держав, до компетентних, в тому числі, міжнародних правоохоронних органів про вчинення діянь, що містять ознаки кримінальних правопорушень організованим злочинним угрупуванням особами, що посідають особливо важливі посади в Україні, у взаємодії із представниками країни-агресора – Російської Федерації та інших держав, міжнародних бізнесових організацій .
Незважаючи на озвучену нами інформацію, її висвітлення міжнародними засобами масової інформації, такими як Washington Times, Al Jazeera та інших щодо ймовірної співпраці високопосадовців Української Держави з відповідальними особами Ваших Держав, нерозслідування фактів виведення значної суми коштів, в тому числі фінансової допомоги Ваших Держав, в офшорні юрисдикції жодної дієвої реакції не відбулося.
Замість того, щоб розслідувати наведені факти й поставлені питання, Українська влада розпочала процес дискредитації, залякування, переслідування експертів Інституту права і суспільства, порушуючи надумані кримінальні провадження проти його керівництва.
Підвищена суспільна небезпека подібних дій також пов’язана і з тим, що вони здебільшого вчиняються для систематичного зайняття злочинною діяльністю, пов’язаною з ухиленням від сплати податків, відмиванням коштів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванням тероризму й здійснюється транснаціональними злочинними організаціями, які влилися в систему міждержавного управління, здійснюються за співучасті осіб та компаній, які перебувають під санкціями усіх цивілізованих країн.
Компетентними органами Ваших Держав можливо здійснюється перевірка інформації щодо наявності фактів порушення міжнародного законодавства з питань відмивання коштів, здобутих злочинним шляхом та міждержавних/міжурядових договорів, способи і техніку відмивання грошей, з метою вжиття превентивних та запобіжних заходів, контрзаходів, імплементації стандартів боротьби з відмиванням грошей у ймовірній співпраці із громадянами нашої Держави та пов’язаними з ними організаціями/компаніями, в тому числі й поширених через засоби масової інформації.
Однак, жодної реакції та відповіді компетентних та дипломатичних структур Ваших держав на поставлені нами питання так й не отримано.
Користуючись принагідною можливістю звернутись до Вас, Вельмишановні Панове, з нагальним питанням й проханням, враховуючи вимоги Вашого законодавства в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, ухиленню від сплати податків, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, стандартів демократії, вжити відповідних заходів, передбачених законодавством Ваших країн, міжнародними угодами, деклараціями для запобігання діяльності транснаціональних злочинних організацій, діяльності посадових осіб Наших Держав з урахуванням правового висновку Інституту права і суспільства від 25 січня 2018 року (додається) щодо наявності загроз основам національної безпеки і оборони через причетність українських посадових осіб до діяльності, яка може бути класифікована як фінансова корупція міжнародного рівня, запитати у Ваших компетентних органів правової допомоги щодо розслідування зазначених вище діянь, що мають ознаки кримінальних правопорушень як Українського, так і Вашого законодавства, для чого надаємо наступні документи:
1. Правовий висновок Інституту права і суспільства щодо наявності загроз основам національної безпеки і оборони через причетність українських посадових осіб до діяльності, яка може бути класифікована як фінансова корупція міжнародного рівня від 25 січня 2018 року;
2. Повідомлення в ЗМІ про порушення кримінальної справи проти Президента Інституту права і суспільства за ч. 2 ст. 383 Кримінального кодексу України;
3. Ухвала Господарського суду міста Києва про відкриття провадження відносно Інституту права і суспільства та його керівників.

З щирою повагою та сподіванням на співпрацю в подальшому.

Домбровський І.П. Віце-Президент Інституту
Голова Конституційного Суду України
у 2006—2007 роках,
Суддя Конституційного Суду України
у відставці

Кармазін Ю.А. Президент Інституту
Сенатор Міжнародного Парламенту
Безпеки і Миру,
Народний депутат України
2,3,4,6 скликань,
Почесний працівник прокуратури,
Заслужений юрист України

Семенов О.В. Віце-Президент Інституту
Голова Благодійного Фонду
«Постраждалі діти війни»

Шишкін В.І. Віце-Президент Інституту
Перший Генеральний прокурор
України,
Народний депутат України
1,2,3 скликань,
Суддя Конституційного Суду України
у відставці


Популярность: 1% [?]