Сьогодні Всесвітній день донора крові

Щорічно, 14 червня, відзначається Всесвітній день донора крові. Цей День був заснований під егідою ООН у травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров'я ООН в Женеві.
У щоденних турботах і справах часом важко на хвилину ставати і подумати про те, що кожній людині під силу врятувати життя іншого. І для цього зовсім не обов'язково мати велику суму грошей, їхати на інший кінець світу або витрачати величезну кількість часу. Досить просто щирого бажання поділитися тим, що є у кожного — кров'ю. По суті, донор — це свого роду професія, служіння добру та милосердю. Адже бажання допомогти врятувати чиєсь життя може багато чого сказати про людину, яка готова стати для когось справжнім порятунком.
Сьогодні у кожній країні мільйонам людей роблять операції, в процесі яких переливання крові є важливим і вкрай необхідним етапом. На жаль, цей життєво необхідний компонент організму не можна купити в аптеці або придбати будь-яким іншим способом, окрім як донорства. І зараз, у період війни, яку підло розпочала країна-агресор проти України та всього Українського Народу, коли ми чуємо кожен день про нові людські жертви, донор може подарувати ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одне побачення, ще одну хвилину сміху, ще одну розмову, ще один шанс на життя. Дефіцит крові, у період війни, може мати трагічні наслідки, кожна крапля крові на вагу золота.
Взагалі регулярна здача крові навіть корисна. Вона допомагає покращити кровотворення, вивести з організму надлишок заліза, який може викликати онкологічні та серцеві патології. Також донорство стимулює загальну активацію та відновлення організму, сприяє нормалізації кровообігу, профілактує серцево-судинні захворювання, стимулює імунну систему, зменшує навантаження на печінку та селезінку. Ще один великий плюс заключається в здатності організму протистояти надмірним кровотечам та значно швидше відновлюватися після них.
Зі словами вдячності, Партія захисників Вітчизни висловлює свою глибоку повагу до мільйонів людей, які рятують життя і зберігають здоров'я інших, здаючи свою кров, даючи надію на майбутнє.
Бажаю всім донорам та всьому Українському Народу світлих та довгих років життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя та миру.
Божого Благословення Вам та Вашим близьким.

З повагою, Юрій Кармазін.

Популярность: 1% [?]