За зубожіння українців має понести відповідальність діюча влада

Україна може бути газово незалежною країною, але треба позбутися корупції та діяти у державних інтересах.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив Юрій Кармазін.

Гість програми заявив, що українці «стали жити по-новому, тобто в шість разів гірше, ніж по-старому».

«Ми могли зараз виграти і у війні, і у звільненні Криму та наших заручників, і в іміджі в Європі, могли виграти тільки в одному випадку, якщо ми об’єднали б країну, якщо ми відновили б виробництво. І в тому випадку, якщо ми вивели б Україну на зовсім інший рівень за доходами населення», – наголосив Юрій Кармазін.

Політик зауважив, що рівень видатків українців на оплату комунальних послуг, порівняно із сусідніми державами, нині дуже високий – понад 40%, і така ситуація склалася через існування формул «Роттердам+», «Дюссельдорф» тощо.

Юрій Кармазін вважає, що залежність від імпортного газу є «повною нісенітницею», і в Україні слід провести інвентаризацію газових свердловин. Гість програми наголосив, що він раніше стверджував і переконаний донині у тому, що Україна може бути газово незалежною країною.

«Окрім того газу, якого повно у нас є, треба тільки дати можливість видобувати наш газ. У нас також є сланцевий газ, якого також море. У нас також є шельфовий газ, який просто треба добути, але треба позбутися корупції, треба діяти в державних і народних інтересах», – заявив Юрій Кармазін.

Гість програми, продовжуючи тему боротьби з корупцією в Україні, нагадав, що правники звернулися до низки держав, зокрема Ізраїлю, Великобританії, США та представників їхніх спецслужб щодо діяльності Еліота Броуді та його зв’язків із компанією Валерії Гонтаревої і російськими банками.

«Сьогодні вони проводять успішні операції, направлені на ліквідацію щупальців нашого українського «спрута». Ні наша Генеральна прокуратура, ні наша Служба безпеки, ні наш Фінмоніторинг, ні наше НАБУ, ні наша Антикорупційна прокуратура, а іноземні служби», – наголосив Юрій Кармазін.

Популярность: 1% [?]