Шановні співвітчизники, прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Трійці!


Щиро вітаю Вас та Ваші родини з одним з найвеличніших християнських свят — святом Трійці!
На п'ятдесятий день після Великодня, обов'язково в неділю, святкується Трійця. У цей світлий день Святий дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини. Свято Трійці вважається початком утвердження Церкви Христової, з цього дня учні Господа почали нести світло віри Божої по всьому світу. У цей день Бог з'явився їм у третій Своїй іпостасі! Дух Святий хрестив їх і допоміг їм у подальшому будувати Церкви, дав дари зцілення, пророцтва і також інші дари. Завдяки вірі у Триєдиного Бога, наполегливій праці мільйонів людей наша славна Україна розквітає на зустріч майбутньому. Держава і Церква сьогодні прагнуть досягнення спільної мети – відродження духовного та морального суспільства.
Різні народні обряди супроводжують свято Трійці зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.
Бажаю, щоб Дух Святий надихав всіх Вас на добрі справи, наповнював серця любов’ю до ближніх, дарував кожному сімейний затишок і добробут, бажання виконувати Божу волю, ніс щастя від Бога і впевненість у майбутньому, а кожен Ваш день був наповнений Божими чудесами і Його радістю!
Маємо надію, що новообраний Президент України виконуватиме Божу волю та надасть впевненості Українському Народу у майбутнє, надію на краще життя та мир у всьому мирі, а Україна залишиться цілісною та недоторканою.
Нехай кожний з нас несе в собі благодать Божу, яка допомагає долати будь-які труднощі, берегти мир, злагоду та порозуміння. Нехай свято Трійці сповнить наші серця любов’ю Христа та благодаттю!
У цей день Святої Трійці зичу Вам здоров’я, щастя, духовних та тілесних сил для здійснення усіх побажань та задумів, злагоди у суспільстві та миру.
З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]