Юрій Кармазін назвав посадовця АП, відповідального за «гачки» для мерів

Адміністрації Президента є спеціальна людина, завдання якої працювати з мерами. Це заступник голови адміністрації Віталій Ковальчук. Мерів підвісили на гачки і так тримають, бо влада розуміє, що якщо вони будуть лояльні, то це колосальний адмінресурс.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK народний депутат України II, III, IV, VI скликань, голова партії Захисників вітчизни Юрій Кармазін.

У відповідь на запитання ведучої, що гість програми думає про чутки, що начебто є домовленості АП з мерами міст, і частина з них офіційно заявили про свою лояльність до влади, пан Кармазін сказав, що там справді є спеціальна людина в ранзі заступника голови адміністрації, завдання якого працювати з мерами і не тільки з ними.

«Його завдання – працювати з авторитетними людьми. Це Ковальчук, колишній депутат, який подавав надії, був із Кличком пліч-о-пліч, потім він вибрав іншу сторону, хоча може це та сама сторона, бо там все те саме – Льовочкін, Фірташ і вся ця компанія. Тобто платники ті самі», – зазначив Кармазін.

За його словами, мерів підвісили на гачки і тримають у такому стані. Це стосується не тільки мерів великих міст, але й мерів маленьких містечок. Влада розуміє, що якщо мери будуть лояльні, то це стане колосальним адмінресурсом.

«Подивіться на справу Кернеса. Вона вже розглядається в суді два роки. Справа щодо Труханова розслідується вже близько 4-х років», – сказав голова партії Захисників вітчизни. 

Також пан Кармазін нагадав, що останній перепис населення у нас був ще у 2001 році. В Україні залишилось близько 10 мільйонів людей, які ще можуть працювати.

Популярность: 1% [?]