Привітання з міжнародним днем трудящих від Юрія Кармазіна


Щиро вітаю весь Український народ з Першим Травня!
Перше Травня — це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.
У ці святкові першотравневі дні весна, як ніколи, пахне свіжістю, ніжністю, оптимізмом. Вона разом з нами радіє квітучим садам, свіжій зелені насаджень, посмішкам людей. Першотравень завжди був і залишиться світлим і радісним весняним святом, яке несе з собою надію на майбутнє, бажання змінити життя на краще. Не втратила на сьогодні актуальність й ідея солідарності, бо тільки об’єднавши свої зусилля наш талановитий і працелюбний народ якнайшвидше досягне щасливого і заможного життя.
У травні природа своїм пишним розквітом сповіщає нам, що вже недовго залишилося чекати літа.
О цій порі особливо яскраво зеленіють рослини, одягають ошатне біло-рожеве вбрання фруктові дерева, розкриваючи свої обійми сонячним променям. Повітря сповнене пташиним щебетінням, пахощами весняних квітів. І люди рухаються якось жвавіше, дивляться веселіше, очікуючи тепла.
Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра, справедливості і миру.
Першотравень завжди був і залишиться світлим і радісним весняним святом, яке несе з собою надію на майбутнє, бажання змінити життя на краще.
Хай ці святкові дні сповнюють кожного з нас бадьорістю й оптимізмом. Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, добра, щастя, весняного настрою, а головне — МИРУ.
З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]